Newsletter
Informace z první ruky na Váš e-mail

 
» NOVINKY    » AKCE    » SOUTĚŽE    » STAHUJ    » VSTUPENKY     » GALERIE     » ODKAZY      » HISTORIE     » SHOP    » FORUM     » PRESS    » KONTAKTY
 
   TOPNEWS    NEJČTENĚJŠÍ
 
Poslední důležité informace před Orion Hall Festivalem
Historicky první Orion Hall Festival proběhne již dnes, v pátek 13. května na brněnském výstavišti. Přípravy akce jsou v plném proudu, včera přiletěla první část kapely společně se sedmičleným produkčním týmem.

celý článek...
  1.   FINÁLNÍ VERZE LINE UPU ORION HALL FESTIVAL - THE PRODIGY
  2.   JAK BUDE VYPADAT T-MOBILE ARÉNA 7/5/2005
  3.   PAUL VAN DYK na MÁCHÁČI 2005!!!
  4.   Časový Line-Up Reflection + premiéra nového videoklipu Michaela Buriana
  5.   VSTUPENKY NA ARMIN VAN BUURENA ZA PŮVODNÍ CENU 340 KČ AŽ DO SOBOTY!!!
 
   SHOP
» Orion Hall Festival - The Prodigy
550 Kč + poplatek
» MÁCHÁČ 2005 - PAUL VAN DYK
435 Kč včetně poplatku
»

   ONLINERADIO


 

   POWEREDBY


 

   
 
   NOVINKY
KAISERSOZE: Z PRODIGY SE LIDI PO...OU!
[10.5.2005 0:34:00] Tohle tvrdí Jirka poté, co shlédl záznam aktuálního live vystouepní The Prodigy. V rozhovoru nám toho samozřejmě jinak pověděl mnohem víc.

Jirko, jak hodnotíš s odstupem svůj přesun z Prahy zpět na Moravu? Nemáš pocit, že jsi v Praze měl třeba více příležitostí k hraní?

Já ten přesun hlavně vůbec nehodnotím, ani neřeším, prostě jsem se „zase“ stěhoval, mám v tom už slušnou praxi, takže kdyby došlo k nějaké krizi, budu připraven J A navíc se snad dožiju hodně let, protože jsem někde četl, že čím víc se člověk stěhuje, je nucen zvykat si na nové podmínky a prostředí, tím víc se stává odolným a bystří mozkové buňky. A co se týká hraní, tak to je naprosto stejné, ať žiješ v Praze, Brně nebo třeba Přerově, rozdíl je jen ve vzdálenostech, které na akce najezdíš. Ona tady panuje vůbec taková nějaká divná představa o tom, že když bydlíš ve větším městě máš víc hraní a naopak, což je pěkná hovadina. Stejné je to třeba s prací a ostatními činnostmi co děláš rád, samozřejmě že se Ti daří, když jsi na určitém místě zvyklý a tím pádem v pohodě, ale po všech těch stěhováních jsem zjistil, že je fakt úplně jedno, kde momentálně bydlíš, hlavní je, že můžeš dělat to, co Tě těší.

Když jsme u Moravy, koncem března proběhla ve Frýdku-Místku akce Deratizace? Jak ji hodnotíš, nemyslím ani tak akci samotnou, ale zda-li splnila svůj účel? Podle mě ano, min. tím, jak se o ní nejen na diskuzních fórech psalo.

Deratizace byla VYNIKAJÍCÍ!!! Všichni zúčastnění tam byli kvůli muzice, přesněji řečeno kvůli lásce k muzice a podle toho to taky vypadalo, hrála se skutečná hudba, nikdo nemával rukama nad hlavou, nepouštěl pi..viny, jen nepouštěl, všichni mixovali výborné techno, lidi se bavili, DJs odvedli perfektní výkony z nichž bych nejvíc vyzvedl hraní něžné části line upu, tedy Technodeluxe a Niky 77, holky to rozjely fakt dokonale. Akce podle mě splnila účel, o věcech se začalo více mluvit a nezůstalo jen v rovině diskusních fór na různých webech, je vidět, že lidi mají o hudbu zájem a přestává je bavit opelichaný cirkus kolem pitomých akcí dělaných jako přes kopírák se stále stejnými jmény na plakátech a modelem „vydělej mi co nejvíc peněz a zviditelni podřadné ne-DJ s podivnou motivací být slavným a třeba překročit bráchův stín, nebo tak něco :). Takže, když to shrnu, akci hodnotím dobře a už se moc těším na pokračování.

Nedá mi to nepřipomenout jednu podzimní historku, kdy jsme se potkali v jednom pražském klubu. Přiběhl k nám rozhupkaný klučina a spustil na Tebe "Hele, ty jsi ten z Brna co pořádá akce, co? No chystám se na ten váš Kingdom, tak doufám, že to zase nepo...e". Nevadí Ti, že lidi mnohdy nerozlišují, kdo akce pořádá a háže všechny organizátory do jednoho pytle, maximálně je rozlišuje podle místa konání?

Jooo, ten byl dobrej :))) Samozřejmě, že mě to štve, o to víc se budu snažit pracovat a pomáhat nepokřiveně smýšlejícím promotérům a organizátorům akci pro muziku a kvůli muzice, kteří se jedině pořádáním kvalitních party zviditelní v tom správném světle. Ti kdo to dělají pro prachy a z výše uvedených důvodů ani nikdy nemůžou dosáhnout na kvalitu, realizovat dobrou party a to z jednoho prostého důvodu, oni se totiž v té hudbě neorientují a nepoznají, co je dobré a co ne, vidím to z různých připitomělých anket, kdy vyloženě tápou a hledají, „koho ještě přivézt, abych na tom vydělal nějakou tu kačku“, prostě se nezajímají o nové kvalitní producenty a DJ, nejezdí na party do zahraničí, nečtou hudební tisk a nesledují informační weby, myslí si, že všechno ví a nemusí se dál zajímat o vývoj a dění na scéně, v tom je právě ten podstatný rozdíl mezi „zlatokopy a hledači slávy“ a námi, kteří to děláme rádi a popularita se slávou jsou nám srdečně u prdele. Zářným příkladem rozvíjejícího se promotéra je třeba právě organizátor Orion Hall Gabo, který pravidelně vyráží na kvalitní party za hranice, sám vyhledává dobré akce, vzájemně se informujeme o novinkách, kupuje si originální CD s kvalitními alby a mixy, má jednu z nejlepších sbírek co znám , neustále se vzdělává a hledá, o tom to sakra je.

Já se chci na akci bavit za zvuku dobře provedených setů složených ze zajímavé muziky a ne poslouchat „umělce“, kteří lepí tu svou hodinu a půl z nějakých paskvilů proložených hitovkami na pozvednutí nálady + trocha tělocviku.

Říkal jsem si, že už toho řešení Kingdomů a dalších parties s názvy hodícími se spíš k metalovým festivalům plným velikášství a zániků světa apod., nechám protože to nemá smysl, lidem už z toho taky musí být špatně, ti kteří chtějí tam stejně budou chodit, cpát jim své peníze a dobře jim tak, ostatní dostanou rozum, ty si budeme hýčkat a starat se o ně s neutuchající péčí :)

1.března jste "otevřeli" eshop s deskama na adrese Vinylshop.cz, jak se daří? Přeci jen, nechtělo by to trošku líbivější kabát těch stránek? Znáš to, obal prodává..

Díky za optání, daří se nám dobře J Vinylshop.cz se bude stále vyvíjet, tohle není 100% definitivní podoba, ale na druhou stranu je to přesně tak, jak jsem původně zamýšlel. Dovolím si s Tebou nesouhlasit v tom „obal prodává“. Většina desek, které vinylshop.cz nabízí je kvalitní muzika, která vychází na labelech, co se s obaly a středy desek moc nemažou, takže by vizuály k deskám obsahovaly stále se opakující tmavé čtverečky J Jsme otevření všem námětům a připomínkám, ty které se nám budou zdát konstruktivní určitě realizujeme a externí spolupracovníky po zásluze potrestáme J Každopádně bych rád pozval všechny, kdo se u nás ještě nestavili, aby tak učinili na adrese www.vinylshop.cz , kde si můžou poslechnout kvalitní muziku, stáhnout zajímavé sety (house, techno, minimal, drum´n´bass, atd.), porozhlédnout se v bazaru a vůbec strávit pár příjemných chvilek a třeba i koupit něco, co je zaujme (teda to hlavně, živíme rodiny, psy a tak).

kaisersoze

Jednou jsme Tě chtěli vytáhnout na fotbal, nedal sis říct, takže na sport se Tě ptát nebudu. Přesto, čím se nyní bavíš kromě hraní?

Já jsem to odmítl hlavně kvůli Vám, protože jsem chtěl, abyste vyhráli J Jinak lidem by se to určitě líbilo, mají rádi takové ty sportovní anti-hrdiny a komiky.

Kromě hraní se bavím zase hlavně muzikou, mám hodně široký stylový záběr, takže vysledovat každý týden všechny novinky, zjistit si informace o umělcích, projet žebříčky, naposlouchat ukázky na webech, obstarat novinky na e-shopu, napsat články pro zaměstnavatele a projet si své nové desky, to máš skoro čtvrtek a je čas připravit se na páteční hraní.

Jinak stále častěji vyrážím do přírody, na procházky se psem a výlety na kole, teď je nejkrásnější období, všechno voní a kvete, příroda je nádherně svěží a živá, když si do kontrastu k tomu vezmeš do sluchátek sterilní, jako skalpel ostrý a temně prostorný death metal, to si to pak užiješ několikanásobně :)

Pojďme k Orion Hall festivalu? CO bylo první na co jsi pomyslel, když bylo jasné, že přijedou The Prodigy?

Protože jsem měl možnost slyšet záznam jejich aktuálního živého hraní, první co mě napadlo, bylo „ty lidi se z toho po..rou!“. Pak jsem si řekl, jestli by mě před deseti lety napadlo, že si někdy v životě zahraji na jednom pódiu s ikonami mých elektronicko hudebních začátků J Jsem moc rád, že začátek nové koncepce Orion Hall bude patřit právě The Prodigy, je to tak trochu symbolika, protože spousta lidí začínala právě na jejich hudbě. Takže vítejte na startu

Je tento květnový model Orion Hall tím, se kterým se budeme setkávat i nadále, nebo dozná ještě nějakých změn? Myslím např. více live projektů, i jiné styl DJs. Některým lidem bude určitě chybět chill-out, na jehož kvalitní line up si návštěvníci zvykli.

Bez obav, nikdy není nic definitivní a stejně tak tomu bude i s vývojem OH, který se nezastaví. Chill out teď prostě nebylo kam umístit, hala Z k tomu není uzpůsobena. V budoucnu se jistě opět vrátí a těšit se můžete na spoustu dalších zajímavých kapel a projektů, DJs z různých oblastí elektronické hudby, více floorů, rozvoj ve světelné a především zvukové výbavě OH, mnoho doprovodných programů, záležitostí které zde ještě nebyly, pořád na tom pracujeme a nepřestaneme, protože vždycky je co zlepšovat a stále můžeš lidi pozitivně šokovat něčím úplně novým, chceme Vám dát to nejlepší a můžete se spolehnout, že pro to uděláme vše. (začnu psát předvolební proslovy politikům :))

  zpět  

   INFOSITES

Orion Hall Info Site »


Mácháč Info Site »   SOUTĚŽ

Výherci soutěží Orion Hall Festival - The Prodigy

Dmitrij Malyšev, Jakub Valouch, Jana Chovancová, Marcela Lechnerová, Michal Polcer, Petr Gottvald, Petr Kováč, Petra Legátová, Richard Vlasák, Robert Spáčil, Veronika Gajdůšková

Výherci byli kontaktováni emailem a informováni o způsobu převzetí výher.
Blahopřejeme a děkujeme..
United Music
   ANKETA

Jak hodnotím party Reflection s Arminem?

Dokonalá noc
65,29%
Normální
7,06%
Nebavila mne
8,24%
Nebyl/a jsem.
19,41%

Co budu dělat o víkendu?

Orion Hall Festival!!!
70,33%
Zůstanu doma....
11%
Půjdu někam do klubu...
6,7%
Půjdu na zahrádku / do hospody...
11,96%