Newsletter
Informace z první ruky na Váš e-mail

 
» NOVINKY    » AKCE    » SOUTĚŽE    » STAHUJ    » VSTUPENKY     » GALERIE     » ODKAZY      » HISTORIE     » SHOP    » FORUM     » PRESS    » KONTAKTY
 
   TOPNEWS    NEJČTENĚJŠÍ
 
Poslední důležité informace před Orion Hall Festivalem
Historicky první Orion Hall Festival proběhne již dnes, v pátek 13. května na brněnském výstavišti. Přípravy akce jsou v plném proudu, včera přiletěla první část kapely společně se sedmičleným produkčním týmem.

celý článek...
  1.   FINÁLNÍ VERZE LINE UPU ORION HALL FESTIVAL - THE PRODIGY
  2.   JAK BUDE VYPADAT T-MOBILE ARÉNA 7/5/2005
  3.   PAUL VAN DYK na MÁCHÁČI 2005!!!
  4.   Časový Line-Up Reflection + premiéra nového videoklipu Michaela Buriana
  5.   VSTUPENKY NA ARMIN VAN BUURENA ZA PŮVODNÍ CENU 340 KČ AŽ DO SOBOTY!!!
 
   SHOP
» Orion Hall Festival - The Prodigy
550 Kč + poplatek
» MÁCHÁČ 2005 - PAUL VAN DYK
435 Kč včetně poplatku
»

   ONLINERADIO


 

   POWEREDBY


 

   
 
   NOVINKY
SÓLOVÉ PROJEKTY BÝVALÝCH A SOUČASNÝCH ČLENŮ SKUPINY
[9.5.2005 23:28:00] The Prodigy nejsou jen kapelou v současné době tří stálých plus dalších dvou koncertních umělců, historií kapely prošlo několik výjimečných osobností s pestrou kariérou, navíc se každý z členů The Prodigy věnuje sólovým aktivitám, které jistě stojí za zmínku. V následujícím seriálu najdete průřez diskografiemi, seznam spolupracovníků, remixérů a dalších zajímavostí, které se jistým způsobem váží ke kapele The Prodigy, fenomenálnímu uskupení geniálních producentů, tanečníků a především bavičů, které zbožňují statisíce lidí na celém světě.

LEEROY

leeroyPřipadá mi fair zmínit jako první ty „padlé“, kteří se významně podíleli na růstu popularity a slávy unikátních The Prodigy. Zřejmě nejvýraznějším byl rtuťovitý, gumový, nápaditý, ulítlý Leeroy Thornhill. U The Prodigy byl tanečníkem po více než devět let, na jaře 2000 se rozhodl kapelu opustit a zaměřil se na sólovou kariéru. Impulsem k odchodu byl Lerroyův pocit, že The Prodigy už tanečníka nepotřebují a proslýchá se něco o rozporech v hudebních názorech.

První desku vydal Leeroy v roce 1993 jako Lowrise v podobě tzv. whitelabelu, což je deska s bílým středem bez označení autora, hudebně se deska pohybuje v oblasti break beatu a electra. Od roku 1995 hraje DJ Leeroy v klubech v Essexu, vystupoval dokonce v programu koncertu legendárních Primal Scream.

Kvalitu Leeroyovy produkce ocenil dokonce sám Moby, když mu zadal remix skladby „Come On Baby“, ten bohužel nikdy oficiálně nevyšel, světlo světa však spatřily remixy pro Shades Of Rhythm, Dr. Dooom a Southern Fly.

Významný komerční úspěch zaznamenal Leeroy singlem Twisted vydaným jako limitovaná série s remixem Lee Scratch Perryho, zpěvem Diany Charlemaineové, která mimo jiné nazpívala evergreen „Inner City Life“ od Goldieho.

5. března 2001 vydal Leeroy Thornhill debutní album „Beyond All Reasonable Doubt“, které ovšem nezaznamenalo ani dobré prodeje ani příznivou kritiku.

V současné době pokračuje Leeroy v DJ kariéře.

MAXIM

maximStálice, nezaměnitelná tvář, osobnost, bez které by The Prodigy nebyli komplet. Významně se podílel se na přípravě prvních tří alb, stará se o choreografii koncertních vystoupení, je živel, který dokáže během chvilky strhnout celé publikum.

Kromě práce na The Prodigy se Maximu věnuje též vlastním hudebním aktivitám. Vydává (stejně jako Prodigy) na značce XL Recordings, produkuje zajímavou, jak jinak než break beat, electro muziku. Do širšího povědomí se prostřelil předělávkou skladby Rolling Stones „Factory Girl“.

První oficiální desku vydal v srpnu 1999, pomáhal mu s ní (samozřejmě) šéf Liam Howlett.

Ke spolupráci na druhé desce „Carmen Queasy“ Maxim pozval nepřehlédnutelnou a hlavně nepřeslechnutelnou černou krásku Skin, top modelku a zpěvačku rockové kapely Skunk Anansie. Titulní skladba pojednává o moderních hvězdách pop music a hudebním průmyslu.

Po několika dalších singlech vydal Maxim debutní album „Hell´s Kitchen“ s dvanácti skutečně povedenými skladbami na kterých se podíleli, opět okouzlující Skin a výtečná britská trip hop kapela Sneaker Pimps.

Maxim má vůbec vybraný vkus a cit pro výběr spolupracovníků a tak v seznamu lidí, kteří mu přispěli svou troškou na singlech nebo albech figurují mistři typu Divine Styler, což je islámský rapper, člen Rhyme Syndicate legendy Ice-T, Poetic aka Grym Reaper, člen mega úspěšných hip hoperů Gravediggaz, zmiňovaní Sneaker Pimps se dvěma geniálními alby na kontě, Guru z Gang Starr, další hip hop veličiny a také Eagle Eye Cherry, známý z klipů na MTV nebo Viva.

  zpět  

   INFOSITES

Orion Hall Info Site »


Mácháč Info Site »   SOUTĚŽ

Výherci soutěží Orion Hall Festival - The Prodigy

Dmitrij Malyšev, Jakub Valouch, Jana Chovancová, Marcela Lechnerová, Michal Polcer, Petr Gottvald, Petr Kováč, Petra Legátová, Richard Vlasák, Robert Spáčil, Veronika Gajdůšková

Výherci byli kontaktováni emailem a informováni o způsobu převzetí výher.
Blahopřejeme a děkujeme..
United Music
   ANKETA

Jak hodnotím party Reflection s Arminem?

Dokonalá noc
65,29%
Normální
7,06%
Nebavila mne
8,24%
Nebyl/a jsem.
19,41%

Co budu dělat o víkendu?

Orion Hall Festival!!!
70,33%
Zůstanu doma....
11%
Půjdu někam do klubu...
6,7%
Půjdu na zahrádku / do hospody...
11,96%