Newsletter
Informace z první ruky na Váš e-mail

 
» NOVINKY    » AKCE    » SOUTĚŽE    » STAHUJ    » VSTUPENKY     » GALERIE     » ODKAZY      » HISTORIE     » SHOP    » FORUM     » PRESS    » KONTAKTY
 
   TOPNEWS    NEJČTENĚJŠÍ
 
Poslední důležité informace před Orion Hall Festivalem
Historicky první Orion Hall Festival proběhne již dnes, v pátek 13. května na brněnském výstavišti. Přípravy akce jsou v plném proudu, včera přiletěla první část kapely společně se sedmičleným produkčním týmem.

celý článek...
  1.   FINÁLNÍ VERZE LINE UPU ORION HALL FESTIVAL - THE PRODIGY
  2.   JAK BUDE VYPADAT T-MOBILE ARÉNA 7/5/2005
  3.   PAUL VAN DYK na MÁCHÁČI 2005!!!
  4.   Časový Line-Up Reflection + premiéra nového videoklipu Michaela Buriana
  5.   VSTUPENKY NA ARMIN VAN BUURENA ZA PŮVODNÍ CENU 340 KČ AŽ DO SOBOTY!!!
 
   SHOP
» Orion Hall Festival - The Prodigy
550 Kč + poplatek
» MÁCHÁČ 2005 - PAUL VAN DYK
435 Kč včetně poplatku
»

   ONLINERADIO


 

   POWEREDBY


 

   
 
   NOVINKY
Prodigy: Víte, že… díl 3
[10.5.2005 2:13:13] Předešlé dva díly zajímavostí o Prodigy se sešly s Vaším velikým ohlasem. Proto máme pro vás již třetrí pokračování zajímavostí o této legendě elektronické hudby. Stačí se pouze zeptat Víte, že ...?

Víte, že…

… nejznámější album skupiny The Prodigy, nesoucí název „The Fat Of The Land“, je považováno za jedno z vůbec nejúspěšnějších alb v novodobé hudební historii? Prodalo se ho celkem přes 7 000 000 kusů! Těsně po vydání se na hudebních obchodech dokonce objevovaly nápisy: „Nemáme nové album Prodigy, prosím kupte si jiné album“. Poptávka po něm byla totiž doslova masivní! Stalo se číslem 1 ve 22 zemích světa. Hned první týden po vydání se stalo jedním z nejprodávanějších alb vůbec.

Víte, že…

největší koncert The Prodigy byl v roce 1997 na Rudém náměstí v Moskvě? Celý koncert odehráli The Prodigy zdarma! Podle některých periodik přišlo na koncert až 100 000 fanoušků, kolik jich tehdy opravdu přišlo se už asi nikdy nedozvíme, protože to nebylo absolutně možné spočítat. Rudé náměstí bylo doslova přeplněné. V tisku se objevovali výkřiky jako: „Moskevskou mládež minulost nezajímá. Britská kapela Prodigy ano!“ nebo „Tolik lidí tu nebývalo snad ani při oslavách Svátku práce nebo skončení Velké vlastenecké války“.

 

Víte, že…

The Prodigy si za celou dobu své existence vysloužili také mnoho ocenění? Jedním z nejznámějších jsou například MTV Music Awards. V roce 1997 posbírali hned 3 ceny (Best Video, Best Alternative, Best Dance). V roce 1998 opět Best Dance za hitovku Smack My Bitch Up.

 

Víte, že…

vydání singlu a videa Smack My Bitch Up vyvolalo ještě kontroverznější reakce než Firestarter? Ve většině zemí směl být videoklip pouštěn až po 22. hodině. Vyšlo několik cenzurovaných verzí. V USA byl dokonce zcela zakázán.

 

Víte, že…

poslední singl The Prodigy – Spitfire je v současnosti na prvním místě britské TOP  40 singles chart ? (k datu 17.4.)

  zpět  

   INFOSITES

Orion Hall Info Site »


Mácháč Info Site »   SOUTĚŽ

Výherci soutěží Orion Hall Festival - The Prodigy

Dmitrij Malyšev, Jakub Valouch, Jana Chovancová, Marcela Lechnerová, Michal Polcer, Petr Gottvald, Petr Kováč, Petra Legátová, Richard Vlasák, Robert Spáčil, Veronika Gajdůšková

Výherci byli kontaktováni emailem a informováni o způsobu převzetí výher.
Blahopřejeme a děkujeme..
United Music
   ANKETA

Jak hodnotím party Reflection s Arminem?

Dokonalá noc
65,5%
Normální
7,02%
Nebavila mne
8,19%
Nebyl/a jsem.
19,3%

Co budu dělat o víkendu?

Orion Hall Festival!!!
70%
Zůstanu doma....
10,95%
Půjdu někam do klubu...
7,14%
Půjdu na zahrádku / do hospody...
11,9%