Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 srp 2022, 02:53

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 GIGS 2022!!! 
Autor Zpráva
Site Admin

Příspěvek Re: GIGS 2022!!!
Ještě trochu OT k Rolling Stones:
Ano cena lístku je šílená souhlasím, bohužel se nám s bráchou jednou poštěstilo v Rakousku být úplně vpředu díky šťastným lístkům za asi desetinu ceny (následně pak na stejnej typ lístků ještě v Berlíně). Už tam jsme si ovšem s bráchou říkali, že bude problém, že už nebudeme chtít nikdy o moc dál. Jako zážitek je rozdíl mezi tím stát na Stounech v Pitu a nebo někde 50 a víc metrů od podia, asi jako dívat se na film ve 4K a nebo 320x240. Nesrovnatelné.
A vzhledem k četnosti turné toto bereme opravdu jako poslední, však už teď nemají Charlieho. Poslední tour v Evropě byla 2018, další by byla odhadem za dalších 4 nebo 5 let.
Jagger bude mít v létě 79 let, Ronnie 75, Keith Richards v zimě taky 79, když připočítám 5 let... opravdu nevěřím moc v to, že by byla další tour v evropě (kdyby tak jen dobře).
Takže když jsem se dozvěděl o HydeParku, tak to byla jasná volba, že jedem i když to bude opět v rámci několikatýdenního festivalu, takže pravděpodobně nebudou mít svoje podium. Lístky jsem nepřemýšlel, mají to tam specificky udělany, když nebyly dostupny úplně dopředu, tak jsem koupil druhou nejbližší možnost. Je to pro nás s bráchou srdeční záležitost, protože to bude necelých 9 let co jsme tam na nich byli ještě s naší mámou, pro kterou to byla myslím poslední velká akce a dovolená před tím, než se u ní začalo projevovat ALS a následně na tuto nemoc zemřela ve stejný den jako Keith Flint, ale o 3 roky dříve. Letos jsme k podobnému výletu dokopali našeho tátu (nejdál byl v zahraničí ve Vídni, a celkově nejdál od Brna byl prý v západních čechách :D ), letí do Londýna na víkend s náma. Na Stones nejde, ale vše ostatní je jasné.
No a Vídeň to bude "rozloučení" se Stounama. Tam jsem plánovaně rovnou koupil nejdražší dopředu. Bracha napsal kámošovi (starej rocker) že budou ve vídni. On se ani myslím nezeptal kdy, jen mu napsal, že má koupit dva lístky úplně dopředu (byl na nich v praze kousek dál), o cenu se nějak nezajímal, až byly koupeny, tak se ptal kolik má poslat. A nakonec se k nám přidá ještě bráchova spolupracovnice, bez rozmyslu taky dopředu :D
To jsou hlavní důvody proč jsem dal přednost RS před Prodigy. A cena? jsou situace, kdy se tohle prostě neřeší :)
Guns N' Roses jedem taky letos Prahu dopředu i když tam to vyšlo asi na 3500Kč
U Prodigy jsem cenu koncertu řešil naposled někdy na Bratislavu 2009... kdy jsem chtěl koupit co nejdřív kvůli ceně :)
Když před 10 lety před vánocema přidali Prodigy 3. koncert v Brixtonu v řadě, vůbec mě nenapadlo, že bych snad na něj nešel :)
Konec OT

K Prodigy
Keitha si myslím, že nikým nenahradí, museli by na celou tour, což asi nehrozí, leda že by sehnali někoho nastálo, ale myslím, že ani nemají v plánu někoho hledat.
Možná maximálně třeba na Breathe což pokud si dobře pamatuju tak kdysi už bylo (tuším 96)
Pokud budou hrát Firestartera, tak si myslím že buď instrumental, nebo i s vokálama, tam se prostě nikdo jinej nehodí

05 dub 2022, 21:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Warrant Officer

Zpěv Keitha ve Firestarter i Breathe by mohlo, tak jako tak, obstarat publikum :)

06 dub 2022, 07:13
Site Admin

Taky si myslím, u Breathe by to obojí asi mohl zvládnout i Maxim

06 dub 2022, 14:12
Site Admin

tak co dacani jak se těšíte, tour skoro za dveřma a tady mrtvo :)
podle informací by měla být sestava původní, čili Rob na kytaře a Leo na bicích, což je jen dobrá zpráva.
a jaguarskills jako support jestli si pamatuju brixton 12 tak nebyl taky uplně nejhorší

09 čer 2022, 21:15
General

Já se těším za Vás všechny. Mě Anglie mine. Doufám, že budou výživné fotoreporty s videi. ;)

13 čer 2022, 19:37
Warrant Officer

Taky se za vás těším a jsem zvědavý, co budou hrát. Užijte si to a pozdravujte tam :)

17 čer 2022, 10:17
General

Tak my se samozřejmě těšíme, ale bereme to všecko popořadě. Takže nejdřív Pohoda 2022 8) Zatím strašně očekávám playlisty z těch prvních koncertů. Už ten první sedmýho by mohl něco napovědět :shock: :D

21 čer 2022, 11:55
Lieutenant Colonel

Ahoj, tak koukám po 1. dvou koncertech to tady vyloženě VŘE :-) Je vidět, že už to nikdo z nás nehrotí tak, jako před lety... Já to tak mám stejně.
Nicméně, abych shrnul to, co jsem viděl na youtube a četl setlist.
Prodigy navázali zhruba tam, kde před 3 lety skončili. Až na Climbatize pro mě žádné překvapení. Kdybych si měl rýpnout, čekal bych přehrání celé desky FOTL, když je to její výročí (i když chápu, že Serial Thrilla a Fuel my Fire se zahrát nedají) no ale Funky Shit, Mindfields, Diesel Power, to vše lze... Co bylo zajímavé, tak to nějaké ty linky mezi skladbama. Ale na zadek mě neposadilo ani to.
Stage je oproti dřívějšku minimalističtější. Ani nevím co víc dodat. Na koncert bych asi už nešel, nějak mi to z těch pár dostupných videí ani nedodalo energii.
Nicméně jsem rád, že se vrátili na podia a důstojně to ustáli. Bohužel už be ze mě :-)

Mějte se mravenci

13 črc 2022, 13:12
Profil ICQ
General

Téma aktivity na foru - vzhledem k tomu, že doba, kdy tu diskutovalo nějakých 60 lidí, je dávno pryč - netřeba vůbec řešit. Zapálenost je věc jiná. Tracklist prvně odehraných koncertů jsme samozřejmě checkovali s napětím a i když musím říct, že i já jsem ho čekal trochu pestřejší, tak v podstatě zklamaný nejsem. 21 tracků ty vole... to je mazec. A i kdybych měl slyšet navíc jen Climbatize, nebo Everybody on the Place, tak budu velmi spokojený. Navíc si myslím, že určitě ještě pár pecek přijde. A co jsem viděl z videí, tak způsob, jakým se uctívá/vzpomíná na Keitha ve Firestarteru a Breathe, je asi ta nejlepší možná, která šla zvolit. Až trochu dojemná. Fakt se mě trochu sevřelo hrdlo :D Mě se třeba ta minimalističnost stage líbí, působí to více klubově, více pro-fans, něco třeba jako menší stage na Pohodě. Takže my dva s Flinty se určitě těšíme, jen oba doufáme, že ty dva Brixtony za sebou zvládnem fyzicky bez problémů :) Třeba Pohoda nám dala trošku zabrat, i když ještě nejsme nějak staří :D Akorát škoda, že se tam nesejdem s více Prodigy crew people, třeba s Kufcem teďka na Pohodě to bylo vyloženě legendární :)

14 črc 2022, 13:04
Major

Lovu zdar! Tak za mne tracklist dost velké zklamání. Vlastně se to téměř nezměnilo od setlistů z roku 2019 ještě s Keithem. Taky jsem čekal, že dají více věci z FOTL. Možná si ale změnu chystají až na Londýn. :) Minimalistická stage se mi líbí, bude to takové malé, rodinné a mravenčí a v kotli aspoň bude více známých ksichtů a nebudu muset někoho složitě hledat. :) Počet tracků se mi taky líbí 21 je fakt hodně. Brixton je prý ale specifický a údajně se tam nedají dělat prasečí kruhy a ani wall of death, jak jsem slyšel a čekoval různé videa na youtube. Každopádně, kdo z vás si kupuje burákové máslo na lokty? :D

15 črc 2022, 06:57
Profil ICQ
General

Já jsem naprosto spokojený z show i když ji znám pouze z videí. Firestarter? Tak takhle jsem si to přesně představoval!!! Nechtěl jsem tam žádnou karikaturu (náhradu za Keefa). Je úžasné jak v TMTTH prostě Maxim nechá napospas Keefův part a obstará to publikum. U Breathe jsem počítal s tím, že to dá celé Maxim. Tam mi to nevadí. Track list? Já jsem mile překvapen. A ještě teď v Manchesteru dali Break & Enter (2005 edit). Byl bych blahem bez sebe. Jediné co mi trošičku vadí, tak to, že vypadl ze setu Timebomb Zone, abych jen se nerozplýval. Já se cítím být pořád aktivním fanouškem. Není to o tom sedět na netu. Je to o srdíčku. Bez Prodigy bych byl velmi ošizen. Hudba, festivaly, kultura, lidi, toiky :D. Já bych ani za hranice nevyjel nebýt da Prodigy. Jsem fakt rád za to jak koncertní podoba vypadá. Dneska ráno jsem se v práci cítil fakt smutně, ale zároveň šťastný, že tam mnoho z Vás jede. Ukažte těm anglánům, že tady lidi taky žijí hodně touhle hudbou a vším s ní spojené. Užijte si to pořádně i za mě :*
Sedlísku, Ty si začni konečně mazat burákové máslo na chleba :D.
Milhauzi, Pohoda byla silná. Hlavně pokec s Vámi od cca 23 hodiny až do třetí ranní. Ten pokec strašně rychle utekl, jakoby to bylo jen pět minut. Škoda, že v tu dobu nedocházelo k dilataci času :D

21 črc 2022, 14:21
Warrant Officer

Firestarter i Breathe vyřešili bez Keitha dobře, ale ten setlist je fakt ohraný.
Možná bych se tomu nedivil, kdyby nezveřejnili povídačky typu, že 25 let od TFOL atd... Proč nedají Mindfields, Funky shit? Prostě starý setlist + žádná nová skladba.
Prodigy se mi asi ztrácejí a já jim.

22 črc 2022, 11:52
General

Na druhou stranu musím s Tebou souhlasit. Je to 25. výročí TFOL, takže by se nabízelo dát třeba zmiňovaný Mindfields, Funky Shit a zamě třeba Narayana beats, Diesel Power. Některé kapely jedou tour k výročí a dají celé album + neodmyslitelné hity mimo dané album. Prodigy jsou prostě jiní. Jak už jsem zmínil výše, se setlistem jsem spokojený a s celkovým "lůkem" show. Prostě Firestarter zmákli. Já měl obavy, že tu show pojmou jinak a dají tam třeba nějakého "náhrádníka". Dokonce kdyby se tak stalo, tak jsem byl přesvědčený, že na live přestanu jezdit. Naštěstí se tak nestalo a táhne mě to na koncert.

23 črc 2022, 18:41
General

Tak máme za sebou s Flinty koncert v Brixtonu - ano jeden koncert, ačkoliv jak víte, tak jsme plánovali jít na dva. Tj. 22.7. a na ten poslední 23.7. Bohužel mě ten druhý den dostihla jakási divná rýmička, takže jsem namísto Prodigy ležel na pokoji v našem penzionku s teplotama. Můžete třeba říct, že jsem si mohl dát tabletku, anebo vypálit červa :) , ale od jisté doby už opravdu nechcu hazardovat se zdravím, za to mi nic nestojí (ale abych řekl pravdu, trochu jsem se bál, že třeba zahrajou něco speciálního. Třeba kdybych ležel a pak se dozvěděl, že hráli Rhythm of the Life, nevím jak bych reagoval... ale pravděpodobně asi klidně). No a Flinťáčka nechtěla jít beze mě, tak jsme ten druhý koncert prostě zkrečovali. A ještě vám řeknu jednu věc, už s těma výjezdama končím. Když jsem se bavil se sedlem v kotli před koncertem, dělal jsem si prdel, že se cítim psychicky na 25, ale fyzicky na 45, ale fakt od toho nejsem daleko. Ten proces - 3h čekání před koncertem - 2h čekání v hale na koncert - 1,5h masakru v kotli - 4h neklidného spánku - pak normálně fungovat - už prostě nedávám. Gig v Británii byl náš společný sen, splnili jsme si ho a na další koncerty už budeme chodit jen, když se ukážou někde blízko. To znamená Česko, Slovensko. Nějaké přilehlé země, tak to jen, kdyby byli opravdu blízko (např. Vídeň).

Na ten páteční gig (22.7.) jsme vyrazili už asi v 16:30, teda 2,5h před otevřením bran Brixton Academy, abychom si jako vždy zajistili místa v první řadě. Čekalo nás teda poměrně dlouhé čekání, navíc poměrně náročné - celý den jsme totiž věnovali turistice Londýna, smart watch mi ještě před vyražením na koncert ukazovaly nějakých 25000 kroků. Zařadili jsme se teda do fronty, kde už před náma čekalo přibližně 30 lidí. Tak já už nevím, kdy na ty koncerty vycházet, asi někdy ráno. Zatím jsme teda obdivovali Brixton Academy a přilehlé prostory, na mě to působilo strašně dobře už zvenku, celá ta hala a i ty uličky, ploty, výklady okolo, jako dokonalej rave. V noci to pak vypadalo ještě magičtěji, no zkrátka super. Lidi okolo se začali shlukovat a ta sorta těch fans, to nemělo chybu. Staří fotři, mladí bouchači, ožralí angláni, ženy, ožralý ženy, děti, punkeři, zkrátka všichno možný a všichni samozřejmě v off. merchu a mega potetovaní. Mezi nima sme s Flinty v tričkách Dirty Dozen vypadali jako skautíci. Prostě fakt paráda. Zhruba tak po hodině a půl čekání, kdy už fronta sahala tak daleko, že jsem neviděl její konec, pak okolo procházel jakejsi zaměstantanec haly a ptal se nás, zda my všichni, co tu čekáme, máme O2 Priority. Trochu jsme začali schýzovat, že co to jako je a jeden ukecanej anglán, co stál za náma, nám vysvětlil, že je to appka od O2, díky které mají její uživatelé spoustu výhod, včetně jakéhosi fast tracku na koncerty v O2 halách. Hned jsme samozřejmě chtěli appku instnout, bohužel na to je potřeba mít britské číslo. Pěknej ojeb. Takže jsme se přesunuli do druhé lajny, kterou pouštěli až po té první lajně, no nálada v pi... prdeli a první řada s ní. Trochu jsme pak začali zjišťovat, jak to vlastně bylo na koncertě den předtím, Flinty komunikovala s Marií, já zatím doběhl za příchozími sedlem a gengym na konec řady asi kilometr od nás :) Ti nás uklidňovali, že nás určitě pustěj, že to bude v klidu. Tak jsme se vrátili na naše původní místa, že to risknem, naštěstí nikdo v té frontě nebyl proti (no, tam se celkově dost předbíhalo, x lidí drželo místo x lidem, odcházelo se a přicházelo, takže nám to bylo fuk, co si kdo myslí :) ). Gengy pak přišel za náma, trochu sme pokecali, varoval nás, ať si dáváme pozor na mobily, že získat něco ze ztrát a nálezů je papírování horší než někde na berňáku :)

No konečně přišla ta chvíle otevření bran, naštěstí O2 Priority nikdo ani zdaleka nekontroloval, zato mě security prošmejdil fakt důkladně, strávil jsem tam snad 5 minut, už jsem si říkal, jestli si nebudu muset vyzout boty, anebo mu ukázat řitní otvor, jestli tam nemám schovanej nějakej fet. A to jsem měl jen malou blbou ledvinku s prachama, občankou a mobilem :) Naši první řadu to ovšem neohrozilo, byli jsme vpředu u zábradlí jen kousíček od středu. Přišel za náma na chvilku sedlo, pokecali jsme, a pak jsme zhruba hodinku vychutnávali atmošku v Brixton Academy. Super atmoška. Fakt se nám to tam moc líbilo, poměrně malej prostor na stání, nahoře 2. patro (balkon), vypadalo to spíš jako divadlo než koncertní hala. V tom prostoru na stání byly cik cakově rozmístěný takový plůtky, to jsme si pochvalovali, že by to mohlo mírnit tlak a přinutit ty největší magory k troše té opatrnosti. To se ale pak vůbec nepotvrdilo :) Někdy o půl deváté začal hrát předskokan, DJ s červeně obarvenýma vlasama, six packem a bez trička, některý slečny z něho byly na větvi :) My si vychutnávali jeho set, hrál brejky s jungle a dnb, fakt dobře, sice mu 2x vypadl zvuk, ale hned to dokázal zprovoznit, takže OK. Myslím, že se jmenoval Jack Sanders, někteří ho možná znáte. Já ne :) ale určitě můžu doporučit. Stage na Prodigy byl zatím zakrytej, viděl jsem zpod hader jen 4 vyčnívající vlajky s mravencema.

Díky DJovi odsýpal čas celkem fajnově a Prodigy začali poměrně brzo po něm, asi tak 15min po té co dohrál, tj. přibližně v 21:45. Stage se rozsvítil, za Liamovou armaturou a Leovýma bubnama se objevil velkej krab a pak postupně přišel bubeník Leo, Liam v jakymsi motoristickym barevnym tričku, kytarista Rob a nakonec Maxim a rozjeli show. Povím vám, co se dělo v prvních řadách v prvních traccích, to jsem nikdy na žádným Prodigy koncertu ještě nikdy nezažil. Já si sice dělám prdel, že už su starej, ale určitě se nepovažuju za žádnýho střízlíka nebo slabocha. Ten tlak byl fakt enormní a měl jsem co dělat, abych nerozmačkal Flinty přede mnou. Celý to umocňovalo strašný horko, který panovalo jak v Londýně, tak samozřejmě i v Brixton Academy. Týpek za mnou dokonce ztratil v tom mrdníku botu, prosil mě, jestli bych mu nepomohl mu ji najít, svítil si dolů na nohu v takové pruhované srandovní ponožce :) ale tam něco najít bylo bez šance. Breathe-Omen-Wild Frontier-Light Up The Sky - tak tyhle tracky jsem spíš bojoval o naše životy a s 5 loktama v krku a zádech a 3 kolenama v lýtkách a stehnech jsem se snažil aspoň lyrikovat. Breathe dal Maxim sám, lyricoval za Keitha a jeho part nechával davu. Climbatize, to byl spíš jen takovej fill se světlohrou a úvod pro Everybody in the Place. To už jsem cítil, že dav trošičku polevuje, tak jsem si to konečně mohl pořádně užít, protože na to jsem se moc těšil. Ale skákat sem teda ještě nemohl :)

A teď vám povím pohádku o tom, jak Milhauz na koncertě brečel... Po EITP přišlo Voodoo, taková klasika, pak Omen Reprise, opět se světlohrou. Maxim si stoupl na stage do pozoru, nehejbal se a nechal Liama zahrát Firestarter... Předpokládám, že všichni víte, jak to teď s Firestarterem je, hraje se krátká instrumentální verze s laserovou projekcí Keitha. Jak to všechno začalo, začal jsem mít divný pocit na hrudi a v obličeji a pak jsem se normálně rozbrečel. Během celýho Firestartera, kterej postupně přejde do remixu Firestartera (s tím se změní i styl projekce Keitha), jsem prostě jen stál, koukal a utíral si slzy. Prostě mě to přemohlo (a Flinty brečela taky, ale neříkejte jí, že jsem vám to řekl, jí by se to nelíbilo :) ). Kolem nás lidi pařili jak blázni a já tam uprostřed toho všeho stojím a bulím. Toho bych se fakt nikdy nenadál.

Další tracky byly Roadblox a Their Law, tam samozřejmě byly kruhy, zajímalo by mě, kolik zlomených noh o ty plůtky bylo. Maxim to všecko zvládal sám, občas využíval ke svým eskapádám aj Roba, dav to všecko v pohodě akceptoval. Pak Liam zahrál takovej fill, kurnik, říkám si, to už jsem určitě slyšel. To musí být něco starýho. Až pak jsem si zjistil, že to byl Religion, fill z 95, co hráli naposled snad někdy v 2012. Potom bylo No Good, to jsem si užil asi nejvíce z celýho koncertu, jak by ne, když je to můj 2. nejoblíbenější song. To už byl dav poměrně v klidu, takže jsem si pořádně zaskákal. Před Poison byl takovej Liamův majstrštyk, znělka z Mechanickýho Pomeranče (celkově Liam špikoval set takovýma "hororovýma" přechodama, to se mi moc líbilo). Po Poisonu bylo GYFO, pak Need Some1 (pořád si myslím, že je to jeden z nejhorších Prodigy tracků, ale nechtěl jsem být kazišuk, takže jsem i tak pařil). No a pak byl "Smak", tak se teďka jmenuje Smack My Bitch Up v tracklistech. Samozřejmě to je pecka, která má pořád sílu a je to taky pecka, u který mám pravidelně strach o ušní bubínky, ten bass-kick je tady silnej jak Ristretto. Po Smaku následovala samozřejmě krátká pauza, kdy nám Prodigy na oko poděkovali, aby se zase za nějaký 3 minuty vrátili. Postupně šlo TMTTH, IMD, We Live Forever - naprostá paráda živě, navíc teďka se to hodí víc než kdy jindy, no a nakonec snad minutová verze Out Of Space a opravdu konec tohodle perfektního i když mega náročnýho koncertu.

Samozřejmě Leo házel paličky, ale ty jsme ani nechytali (stejně by nám při security checku na letišti dělali problémy), i když jednu hodil hned vedle nás. Liam házel do davu jakejsi svůj malej kontroler, byl strašlivě blízko nás, ale hodil to až kamsi do 6. řady, blbec jeden :) Ani tracklist nemáme, vlasatej bedňák donesl 3 a ukazoval security, ať dá jeden Flinty. I když bedňák jasně ukazoval, tak ten security se na nás normálně vysral a vždycky to dal komusi jinýmu. Takže jako poklad můžeme počítat jen flašku vody, kterou hodil Maxim po vzájemným očním kontaktu Flinty, myslím, že to bylo během Voodoo People. Jo a abych nezapomněl, celý to tam natáčel Dugdale, takže se třeba uvidíme v nějakým jeho klipu... doufám :)

Po koncertě jsem byl tak zplavenej, komplet od hlavy dolů mokrej, navíc jsem na čtyřikrát vyždímal celý tričko. Nedalo se pořádně nikam hýbat, podlaha byla plná všelijakýho bordelu, samý flašky, poháry od piva, no prostě hnusnej mrdník, moje boty byly černý jak od nějaký škváry. Chtěli jsme pokecat s jedním naším starým známým, kterýho jsme potkali na RFP, Paulem Stockerem, jenže ten byl totálně na sračku, zpitej jak Rus :) , takže jsme se raději vymotali jsme z haly a šli jsme dozadu čekat na Prodigy, protože jsme se dohodli se sedlem a Gengym, že je tam zkusíme vychytat. Ale venku bylo poměrně chladno, já byl promočenej, všude bylo plno lidí a security, tak jsme se na asi po 5min to vykašlali. V hale jsme pak zakoupili v merchu ještě jedno tričko, to k výročí 25 let FOTL, v tom mym mokrym jsem prostě jít na ubytko nemohl (a stejně jsem asi tady prochladl, jak jsem psal na začátku). Před halou byla všeobecně dobrá nálada, i když někde už pěkně pod parou :) zmatek, všude okolo ty velký anglický taxíky, doprava okolo byla v podstatě zastavená davem lidí, no prostě Pandemonium jak se patří :) Jakejsi týpek tam před halou, snad na silnici, nebo kde, měl na zemi na hadrách neoficiální merch, měl tam zajímavý kousky, ale nekoupili jsme od něho nic. Strávili jsme tam ještě asi 10 min, pak jsme šli na ubytko do našeho penzionu, který jsme měli přímo v Brixtonu, asi tak 5 min cesty od haly. Hučelo mě v uších, že jsem skoro neslyšel a ještě druhý den jsem měl trochu problémy :)

I když jsme měli vlastně jeden koncert za cenu dvou - prostě to stálo za to, nevím, co bych napsal víc. Jak jsem psal, splněnej sen. Máme i spoustu videí, Flinty stíhala i natáčet. Jestli budu mít v dohledné době čas, tak to nahážu na youtube a zveřejním tady. Myslím, že má nahraný snad i Firestarter, aspoň ten by stál za zveřejnění.

Snad se vám můj report bude aspoň trochu líbit. Jestli budete mít nějaký detailní dotazy k setlistu, co a jak bylo zahraný, tak se klidně ptejte. Snad si něco ještě pamatuju :)

Setlist koncertu 22.7.2022 v O2 Brixton Academy:
1. Breathe
2. Omen
3. Wild Frontier
4. Light Up the Sky
5. Climbatize
6. Everybody in the Place
7. Voodoo People
8. Omen (Reprise)
9. Firestarter
10. Roadblox
11. Their Law
12. Religion (Fill)
13. No Good
14. Clockwork Orange (Fill)
15. Poison
16. Get Your Fight On
17. Need Some1
18. Smack My Bitch Up
----------------------
19. Take Me to the Hospital
20. Invaders Must Die
21. We Live Forever
22. Out of Space

P.S. Pro Kufce - naše společná Pohoda, teda strýček Hastrman+Milhauz+Flinty, byla opravdu legendární. Jen tě musím trochu opravit. Ten náš pokec začal už v 21:30! A trval do těch 03:00. Mám na to důkaz na WhatsApp :D

25 črc 2022, 17:43
General

Milhauzi, děkuji Ti za zprostředkování koncertu. Hltal jsem každé písmeno. Mrzí mě, že nevyšel Váš druhý koncert. Na druhou stranu jsem rád, že po trošce vzrušení v řadě následoval parádní koncert, jak uvádíš a o tom nepochybuji. Jinak víš, že Sedlo, Gengy, Adimicz, Žampion a Han.s mají fotku s Neilem Mclellanem?

Co se týče Pohody, tak tím pádem jsme letěli ještě rychlejší rychlostí než jsem původně dle konstelace hvězd vypočítal :D.

27 črc 2022, 18:40
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další