Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 18 říj 2024, 07:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Další
 The Prodigy - 23/08/2008 Coke Live Kraków Polsko 
Autor Zpráva
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 09 čer 2008, 13:37
Příspěvky: 64
Příspěvek 
Dobry vtipek Adamiczi na muj ucet :) Ano Tony, uz je mi 20 :-)


26 čer 2008, 22:11
Profil
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 09 čer 2008, 13:37
Příspěvky: 64
Příspěvek 
Zajimalo by me kdy bude ta recenze Adamiczi! Myslim, ze mame neco spolecnyho :D


26 čer 2008, 22:12
Profil
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 10:22
Příspěvky: 506
Bydliště: Olšany
Příspěvek 
no já bych jel hned ale mám dost problém s lístkem


27 čer 2008, 08:34
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek 
CassCade píše:
Zajimalo by me kdy bude ta recenze Adamiczi! Myslim, ze mame neco spolecnyho :D

ja myslim, že jde přeci jen o dost odlišný záležitosti, který moc srovnávat nejdou ;) Kdybych se jo chtěl bránit, tak zajdu do docela nechutnejch detailů a to by se ti asi nelíbilo :) Takže ne, společnýho máme fakt málo :))

dave píše:
no já bych jel hned ale mám dost problém s lístkem

jakej problem?

Kufec píše:
Tak to je hodně dobrá zpráva.Tak to seru na stanování.To slyším poprvé,že by šel koupit lístek až na druhý den. takže 85 zlotých.No tak teda kdo všechno jede?Taky jsem se trošku koukal a v Čr moc lístek nepůjde sehnat.

já bych řek, že to je tak půl na půl, pokud tě organizátoři nutí kupovat si i lupen na den, o kterej nemám zájem, tak beztak přijedu až na druhej den. A v ČR lístky nekoupíš, musí se objednat přes polský ticketpro a pak teda poslat tou poštou, nebo si pro ně zajet na polskou pobočku, což by ti ani vadit nemělo :)


27 čer 2008, 10:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2008, 15:42
Příspěvky: 61
Příspěvek 
Kufec píše:
Pozor ale cena lístku na tom festu znamená první den(22.8.) takže jestli chceme vidět Prodigy tak musíme každý koupit lístek na dva dny.To je běžný postup při festech.Kdo všechno chce jet na otočku?Já bych hecl i celý fest.Se ještě objeví nějaké zajmavé jména doufám.Těšín?Devilian...Neznám tě?Ĺ˝e jsme byli v libertě na drumech?Hey?Jinak já jsem z Třince.Takže co sousede?VždyĹĽ brigádku máš,ne?Jestli jsi to ty?Háá?

No brigádu nemam, na drumech jsem v životě nebyla, ale myslím že bys moh vědět kdo jsem...Znáš Petra Křikavu? Já su jeho sestřenka :D


27 čer 2008, 11:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 22:16
Příspěvky: 539
Bydliště: Třebíč
Příspěvek 
dave píše:
no já bych jel hned ale mám dost problém s lístkem

jedinej problém bych viděl v tom, že se za ten lístek dá zaplatit pouze platební kartou...


27 čer 2008, 14:39
Profil
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 14:38
Příspěvky: 233
Bydliště: Pardubice
Příspěvek 
spitfire píše:
dave píše:
no já bych jel hned ale mám dost problém s lístkem

jedinej problém bych viděl v tom, že se za ten lístek dá zaplatit pouze platební kartou...

přesně tak to je problém,přes kartu určitě kupovat nebudu.-)))

_________________
Fuck 'em and their law


27 čer 2008, 18:50
Profil ICQ
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek 
na dobírku to nejde?

edit: koukám že fakt ne, takže nám někdo bude muset pro lístky skáknout do Polska, páč mě platby kartou přes net nefachaj. Takže jestli se tu najde dobrá duše, který by sme následně poslali chechtáky na tickety a on by nám pro ně skáknul k sousedům... jinou možnost nevidim.

jinak po příjezdu vlakem do Krakowa je to docla luxus blízko k místu konání festu, je to vlastně uprostřed města, na místě bývalýho letiště. Jestli by sme přijeli nejjednoduššim spojenim v tech cca 16:30 tak v 17:00 sme na místě. Což mi přijde vcelku ideální.

A co sem to tak počítal, tak cestu zvažuje cca 11 lidí odsud z fóra, což je hezký číslo :)


27 čer 2008, 19:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 10:22
Příspěvky: 506
Bydliště: Olšany
Příspěvek 
co kdyby jsme se domluvily a jeli pro lístky hromadně ? I když chápu že spousta lidí nemá čas. Nemá to z vás opravdu hodně blízko ??


30 čer 2008, 21:21
Profil
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 14:38
Příspěvky: 233
Bydliště: Pardubice
Příspěvek 
já bych se přidal.-)

_________________
Fuck 'em and their law


01 črc 2008, 14:32
Profil ICQ
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2008, 15:42
Příspěvky: 61
Příspěvek 
Pozor, pozor!
Včera jsem konečně riskla svoje nervy, a rodičum oznamila, že bych chtěla jet na Prodigy do Krakowa...
Jediná otázka od nich byla....,,A kdo by tam s tebou jel?'' Takže samotnou by mě tam nepustili a k někomu s kym bych jela by asi museli mit velkou duvěru...tady odemě nikdo nemůže...Nevim proste no XD


03 črc 2008, 09:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 10:22
Příspěvky: 506
Bydliště: Olšany
Příspěvek 
skoušej bylo by supr kdybys jela ! no jinak co ta cesta do krakova z brna to jede přímo tam ?


03 črc 2008, 12:48
Profil
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 30 bře 2008, 12:02
Příspěvky: 395
Bydliště: Pardubice
Příspěvek 
Tak se tady z Fóra obětuje ten kdo vypadá nejslušnějc (aby vzbudil důvěru) :D a pojede se představit rodičům, že jede do Polska s tebou :D Jinak koupil sem si časák Filter a koukal, že tam je to foto z Polska s Liamem! Super

_________________
Om Namah Narayana Om Namah Narayana Om Namah Narayana


03 črc 2008, 12:54
Profil ICQ
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2008, 15:42
Příspěvky: 61
Příspěvek 
Felliks2 píše:
Tak se tady z FĂłra obětuje ten kdo vypadá nejslušnějc (aby vzbudil důvěru) :D a pojede se představit rodičům, že jede do Polska s tebou :D Jinak koupil sem si časák Filter a koukal, že tam je to foto z Polska s Liamem! Super

SCAN! SCAN! SCAN! :D


03 črc 2008, 17:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek 
dave píše:
skoušej bylo by supr kdybys jela ! no jinak co ta cesta do krakova z brna to jede přímo tam ?

co se pamatuju, tak ten nejlepsi spoj byl se dvema prestupy.. z Prahy (Brna) do Ostravy, tam prestup na vlak do Katowic a z Katowic pak do Krakowa.

Devilian píše:
Pozor, pozor!
Včera jsem konečně riskla svoje nervy, a rodičum oznamila, že bych chtěla jet na Prodigy do Krakowa...
Jediná otázka od nich byla....,,A kdo by tam s tebou jel?'' Takže samotnou by mě tam nepustili a k někomu s kym bych jela by asi museli mit velkou duvěru...tady odemě nikdo nemůže...Nevim proste no XD

to se nejak vymysli... asi jak rikaj kluci, nekdo se objetuje a pujde se rodicum predstavit :-))


03 črc 2008, 19:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz