Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 00:58



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 372 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
 Gigs 2012 
Autor Zpráva
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Gigs 2012
No tak ještě, že jste to stihli. Letěla jsi dřív jen ty a Ivo? :D Já jsem babičce ukazovala svý ulovky a zatim to nějak neocenila... všechno už jen čeká na rámečky :D


23 pro 2012, 22:48
Profil
Warrant Officer

Registrován: 08 srp 2012, 15:02
Příspěvky: 131
Příspěvek Re: Gigs 2012
Táta to sice velice ocenil, ale obávám se, že si o mně myslí, že jsem ještě větší blázen než dřív (vyprávěla jsem dopodrobna). No jeli jsme dřív jen my dva, naštěstí jsme to stihli, ale byly to fakt minuty...a ještě si babička myslí (při pohledu na fotky), že se na jejich koncertě sedí na židlích?:D
A rámečkárnu navštívím hned jak budu v Praze..uaa


23 pro 2012, 22:55
Profil
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Gigs 2012
To nebudou mit zavřeno? :D
Otec si ue mě dělal srandu, že mi nemá co chválit, protože prostě nemam toho Šášu, takže smůla a nemam se z čeho radovat :D¨
Nevim, fotky z koncertu přímo jsem ji neukazovala, ale tak přece na balkoně jste seděli, ne? :D Ukážu jí až pak videjko od Dougdala a uvidíse co mi poví :D


23 pro 2012, 23:03
Profil
Warrant Officer

Registrován: 08 srp 2012, 15:02
Příspěvky: 131
Příspěvek Re: Gigs 2012
Já budu v Praze aspoň na den až v lednu:D Hahaha, tak to nasere, ale neboj, po příštím koncertu odchytneme i Keitha..seděli jsme jen na I R O K, protože to jinak fakt nešlo:D Na to video jsem dost zvědavá tyjo..a vůbec, na všechny videa, který se z toho koncertu objeví.


23 pro 2012, 23:58
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2223
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Gigs 2012
tak já už jsem taky doma a chystám se do postele...
Kufec: jo druhej koncert je natočenej celej, ale zvuk je asi dost jakože k hov... ale uvidím ještě jak se nějak domluvím s bokorugrem, aby mi poslal zvukovej záznam. A údajně tam byl ještě jeden borec co natáčel minimálně jeden koncert na dvě kamery

pheeew neboj Šáša bude ;) ať chce nebo nechce prostě bude...
a že se nemáš z čeho radovat?
Podpisy, fotky, trsátko, tričko, setlist, plakát, Sharky (okrajově i Leeroy ale toho nevím jesli si viděla)... to je radosti pomale na svěrací kazajku :D
a hlavně jsi to prostě zažila, to ti vezme už tak maximálně alzheimer :D
... já byl v nočním rozjezdu cestou z letiště a pak z nádraží domů jak naspeedovanej ... asi mi to konečně začalo vše docházet

Jinak včera večer, jak sme se s tebou rozloučili na Victoria station, tak mě zas lapla toulavá a šel jsem pěšky podél řeky až k Tower Bridge, no a co mě magora mohlo jinýho napadnout než jít pěšky ještě zpět až na ubytování. Takže jsem našmatlal asi 20km.
Stavil jsem se cestou znovu i do Tate Modern a chvíli jsem tam pobyl v přízemí u těch projekcí.
Zkusil jsem si sednout do rohu v té velké místnosti, kde promítali těch několik sekvencí na stěny a seděl jsem tam asi 5 minut se zavřenýma očima a dalších asi 10 minut se zavřenýma očima jsem seděl ještě v té místnosti dvěma projektorama naproti sobě. Strašně zvláštní vnímat jen ty zvuky.
Pak jsem tam zabavil dva plakáty, abych měl do čeho dát ten prodigy plakát na cestu a zadařilo se je netknutej :D
No a pak sme přilítli do toho bílýho zledovatělýho sajrajtu

Jestli budete někdo v Praze 27.12. tak se můžem na nějakou dobu sejít.

_________________
I have no words... Fuckin death


24 pro 2012, 01:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Gigs 2012
Vzdyť já se taduju nekonečně :D , na příští výlet si udělam diy svěrací kazajku aby to semnou tak necloumalo :D
A zapomněls říct, že sice máme záznam ze dvou kamer z druhýho koncertu, ale sou ze stejnýho místa :D to je jen taková maličkost.
Jo a Leeroye jsem viděla jen na tom náklaďáku když jsme o něm vtipkovali :( takže to je docela fail z mojí strany... Ale aspon jsem měla víc času vysvětlit Maximovi, že s nim chci tu fotku, když mi tak přišerně utekli slova někam do pryč. Jo a jinak jsem uploadla video s Capou jak tam běhá a pak jak se s nim fotíme, jen to asi nikoho tady nebude zajímat.
Až udělam všechny vánoční povinnosti, tak vyfotim svoji kolekci :D jinak veselý Vánoce přeju všem ;)


24 pro 2012, 15:01
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2223
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Gigs 2012
to nevadí že je to ze stejnýho místa... mimochodem nevím jesli sis toho všimla ale mám nahrany jak se tě Leo ptá kde vzalas ten setlist :)
a taky video když k nám šla Sharky a taky jak Liam říká Adamovi že byl vpředu
Jinak ty hezky vánoce... i když my co jsme byli v Brixtonu tak jsme vánoce měli už o pár dnů dřív :D

_________________
I have no words... Fuckin death


24 pro 2012, 16:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Gigs 2012
Ooooh skvělý :D tak to jsem si nevšimla, ale nejakou záhadou jsem nenašla video z gopra na hlavě :/


24 pro 2012, 16:34
Profil
Warrant Officer

Registrován: 08 srp 2012, 15:02
Příspěvky: 131
Příspěvek Re: Gigs 2012
Juuu paráda, tak to jsem nevěděla, žes natáčel i tohle..no tak to se těším dvojnásob! Tak pěkný Štědrý večer všem, já jdu balit dárky. To je nejhorší věc, vůbec mi to nejde, spotřebuju vždycky kilometry lepenky a výsledek je nechutnej.


24 pro 2012, 17:07
Profil
Lieutenant

Registrován: 21 úno 2012, 23:13
Příspěvky: 160
Bydliště: Nymburk
Příspěvek Re: Gigs 2012
http://www.youtube.com/watch?v=5HykVnxD ... e=youtu.be
Jsem zvědav na další, teda jestli budou....


24 pro 2012, 20:38
Profil ICQ
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Gigs 2012
To je stejny jak brixton 2008 (myslim, ale nechce se mi to kontrolovat) a nakonci pisou ze budou dalsi ;)


24 pro 2012, 21:09
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2223
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Gigs 2012
jo je to podobny akorát tam to bylo vyloženě nahánění se po brixton academy... tady je to prostříhany a na konci hledá černou bundu v šatně kde jsou skoro všechny černy :)

sólo téma Brixton Academy :arrow: viewtopic.php?f=4&t=521

_________________
I have no words... Fuckin death


25 pro 2012, 12:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 372 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz