Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 16 črc 2024, 02:08

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další
 Brixton Academy 18/19/20 (videa,fotky prostě vše) 
Autor Zpráva
Colonel

Příspěvek Re: Brixton Academy 18/19/20 (videa,fotky prostě vše)
Tak fajn, to jsem ráda. A dokonce si to mížete pustit ve fullHD.
No z cesty tam nic moc neni, protože natočeno toho víc neni. No a to bych se teda mohla ještě vrhnout na to video "jak jsme všechny potkali" :D

29 pro 2012, 13:32
Site Admin

Omlouvám se ale v tomto postu bude pár výrazů které nejsou uplně slušné, ale jinak to prostě napsat nejde.

Takže jak tady víte, tak jsem sice nahrál celej koncert (a pheeew docela velkou část taky) a doufám, že seženu jinej zvukovej záznam, ovšem video pravděpodobně nikdy na youtube nenahraju.
Důvod?
Jakási společnost MG Productions podala stížnost na porušení autorských práv (co má doprdele MG Productions společnýho s Prodigy? já to slyším asi prvně)
A pro youtube je samozřejmě jednodušší donutit jednoho uživatele, jeho videa smazat, než se přít s nějaou nahrávací společností že.
Takže mi přišlo krásné oznámení od youtube, že pokud nesmažu videa (live videa) na která si nějaká posratá společnost nárokuje svoje autorsky sračky, tak mi bloknou účet (jak youtube tak komplet celej gmail, kalendář a podobny kraviny co google nabízí) a vše smažou.

Takže brzy asi zpátky na stromy a koncerty budeme zase rozšiřovat pomocí DVD a podobných médií.
Jestli znáte nějaky jiny místo pro upload videí, do kterých nezasahují tyto debilní společnosti, které si myslí, že jim patří svět dejte vědět.

29 pro 2012, 16:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Captain

lukuc píše:
Omlouvám se ale v tomto postu bude pár výrazů které nejsou uplně slušné, ale jinak to prostě napsat nejde.

Takže jak tady víte, tak jsem sice nahrál celej koncert (a pheeew docela velkou část taky) a doufám, že seženu jinej zvukovej záznam, ovšem video pravděpodobně nikdy na youtube nenahraju.
Důvod?
Jakási společnost MG Productions podala stížnost na porušení autorských práv (co má doprdele MG Productions společnýho s Prodigy? já to slyším asi prvně)
A pro youtube je samozřejmě jednodušší donutit jednoho uživatele, jeho videa smazat, než se přít s nějaou nahrávací společností že.
Takže mi přišlo krásné oznámení od youtube, že pokud nesmažu videa (live videa) na která si nějaká posratá společnost nárokuje svoje autorsky sračky, tak mi bloknou účet (jak youtube tak komplet celej gmail, kalendář a podobny kraviny co google nabízí) a vše smažou.

Takže brzy asi zpátky na stromy a koncerty budeme zase rozšiřovat pomocí DVD a podobných médií.
Jestli znáte nějaky jiny místo pro upload videí, do kterých nezasahují tyto debilní společnosti, které si myslí, že jim patří svět dejte vědět.

Nevím, zdali jsi někdy zkoušel Vimeo. Věřil bych tomu, že ti by toto tolik řešit nemuseli (aneb, většinou co není na YTube, najdeš na Vimeu...)

29 pro 2012, 17:51
Warrant Officer

To Vimeo zkus, mělo by to být lepší...to jsou fakt parchanti..takovejch nevhodnejch videí na utube..

29 pro 2012, 17:56
Colonel

Hele Lukuci tohle znam. Jak rika Charly, tak je dobry vimeo, ale tam je to hodne omezovany kapacitou videa, zkus to... a nebo dailymotion. Kazdopadne co se tyce prav na youtube, tak jsem s tim měla taky velky problem, spoustu videi co tam mám jsou zakázaný v různých zemích a tak (vetsinou kvuli použití písniček) a pak mi kvůli jednomu videu chtěli smazat celej účet, odvolat se můžeš jedině na soud a to je fakt vtipný :D To video co jsem nahrála ted ten náš trip, bylo první nahraný video po půl roce (což byla lhůta, že nesmím nahrát žádný video jinak mi smažou účet) a zatím nic nechtěj. Snad to vyřeší popisek FAIR USE/FAIR DEALING. Jinak teď stříhám "afterconcerts" tak snad nebudou prudit a to která společnost to je neřeš, mužou bejt něco jako "zaplacenej hlídací pes". Výsledek ale je, že live koncerty taky prostě porušujou autorský práva...

29 pro 2012, 18:36
Site Admin

Nechápu. Jestli se nepletu, tak samotní Prodigy se snad vyjádřili, že jim videa na Youtube nevadí. Co se zkusit obrátit na někoho z Prodigy managementu? Vim, že v době vydání IMD se na BK fóru objevoval týpek, kterej se staral o to, aby se nikde neobjevoval Prodigy warez a s podobnym problémem s Youtube tam někomu pomohl. A taky se, pokud vím, zasadil o to, aby Youtube nahodilo zpátky to známé video Warriors Dance z Birminghamu '08. Zkrátka bych si našel nejdřív to vyjádření Prodigy k Youtube videím a poslal to Youtube, případně pokud se nezadaří, pak bych poslal dotaz ohledně tohodle problému na někoho z Prodigy managementu, kdo by se o tyhle věci mohl starat, PR manager či něco takovýho.

P.S. Jinak supr fotky a videa, mohl by mi někdo poslat fotky na mejla? Pokud možno v původním rozlišení samozřejmě :)

29 pro 2012, 20:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Site Admin

První: je že na novy video jsem ještě furt nehrábl :)

Druhá: Mě už taky nahlásili shodující obsah třetích stran s tím že pár videí blokli tuším pro německo nebo se někde zobrazuje reklama, ale toto je první ktery zablokovali uplně s upozorněním, že mi taky můžou locknout celej gmail (i když jej mám skoro jen kvůli tomu youtube).
Protioznámení posílat nebudu, protože se tam vyplňujou veškery osobní údaje a to mi může, abych to posílal nějaké společnosti případně googlu.

Třetí: to video vím, viděl jsem a znovu našel a pročet co tam píšou.

Čtvrtá: byl tam mejlovej kontakt v tom oznámení, takže jsem napsal mejla přímo na ten kontakt (theprodigyaccount@gmail.com) s veškerejma informacema, že sem nic neporušil, tak uvidíme jak se vyjádří. Popisek Fair Use/Dealing tam jaksi dát nemůžu, protože video je zablokovany a můžu ho sám tak maximálně smazat.

Jestli to nevrátí tak pochybuju, že to video někam znovu uploadnu... přecejen je to cca 8,5GB

Jinak pheeew to vidko vypadá dost dobře napadlo mě něco podobnýho... to u toho letadla to je z gopro, nebo je tam to rybí oko jen dodělávany? protože já ho ve videích od tebe nemám.
Každopádně když jsme byli v Tate Modern, tak tuším točilas nějaky krátky videa zrcadlovkou v místnosti kde promítali těch několik videosekvencí na zdi a pak ještě tam kde byly ty 2 promítačky proti sobě, myslíš, že bys mi je mohla nějak poslat případně by asi stačil jen zvuk. Docela bych to uvítal. Fotky do doby posledního koncertu bych měl mít asi všechny (kromě fotek ze zrcadlovky od pheeew) tak z toho kdyžtak udělám nějakej balík včetně těch mázlých a hodím to na stažení (posílání mejlem asi nebude nic moc :))

jinak teda ten balík fotek do doby posledního koncertu je zde:
http://www.zsjehnice.cz/off/brix.zip (necelých 280MB ... hehe nebudeme zatěžovat vlastní server :))

29 pro 2012, 22:00
Colonel

lukuc: 1) To video z letadla je točený goprem a možná ho nemáš kvůli tomu, že jsem měla dvě karty a to se pak lehko pomíchá. 2) Nenašel jsi náhodou video z toho jak mam gopro na hlavě a jdu do Brixtonu? já ho tu nemám a jestli se to nenatočilo tak je to fakt škoda 3) věci ze zrcadlovky ti můžu poslat ale jsou to docela shity :D jakože fakt, byla jsem unavená a ani mě to nebavilo, video z promítaček je naprosto tragický. Ale klidně ti to pošlu - až se mi bude chtít a ty mi to tak stokrát připomeneš. 4) Jonak je několik možností jak to na ytb uploadnout, prostě si založit další účet a nebo to můžu zkusit já nebo kdokoliv jinej a třeba popisek fair use zabere :D Každopádně YTB mě sere, nevim jestli bych uplooadla 8GB. Mam dost rychlej internet a to video z cesty jsem nahrávala minimálně 6 hodin.

všichni: Právě uploaduju video z naši POKONCERTNÍCH setkání, takže ho můžete očekávat zítra kolem poledne ;) Možná by jste mi mohli pomoci, protože nevim co k tomu mám dát za popisek a název (kromě fair dealing) :D

29 pro 2012, 23:35
Site Admin

1-no tak to je jasny :)
2-To video mám jen to rozdělávání obálky... pak už nic, ale tuším čím to ... video rozdělávání lístků má čas 21:03 (nastavenej náš letní čas) pak sme gopro vypli a já s Tomem jsme šli zkusit prodat tiket, což bylo tak hodinku před otevřením. Pak jsou v časech 22:03 2 rozmázly fotky ještě z venku a 22:06 je rozmázlá fotka, jak se díváš do kamery, ale už tam jsou vidět vlajky s mravencama takže to je vevnitř. Myslím že tlačítko na zapnutí prostě drželas dlouho a místo natáčení ti to rovnou skočilo do módu focení, což se mi ze začátku taky často stávalo než jsem zjistil, že na zapnutí stačí opravdu jen kratičkej stisk. Místo videa tak udělalas pravděpodobně fotky, takže video záznam asi neexistuje :(
3-o videa mi ani tolik nejde ... spíš jen ten zvuk... teda jestli je tam rozeznatelnej
4-video na youtube klidně hodím až bude hotovy (nevím kdy bude hotovy :)) jasny že asi pod jiným účtem (mám jich povícero :D) já těch 8GB uploadoval většinou přes noc takže to je mi jedno, ale tipoval bych to tak na 6-7 hodin/celej gig.
případně to nasypu někam jinam

...tak to se nemůžu dočkat :)

30 pro 2012, 00:11
Captain

Citace:
všichni: Právě uploaduju video z naši POKONCERTNÍCH setkání, takže ho můžete očekávat zítra kolem poledne Možná by jste mi mohli pomoci, protože nevim co k tomu mám dát za popisek a název (kromě fair dealing)

Krom "Fair use" myslím že by bylo záhodno užít popisku daného samotnými Prodigy "Copyright recordings, music and lyrics reproduced by kind permission of Take Me To The Hospital / Cooking Vinyl - for original performances by The Prodigy, check-out the official channel at www.youtube.com/prodigychannel"

Jinak mě nic nenapadá :/

30 pro 2012, 00:36
Site Admin

jo to jsem tam měl ... taky je možny, že to byl nějakej ychtyl kterej prostě prudí a poslal youtube, že to video je jeho a že si nárokuje práva a oni to prostě bez kontroly blokli...
i 1192simon má stejnej problém po tom co uploadnul celej gig z brixtonu jak jsem sem házel link

30 pro 2012, 00:59
Colonel

No u toho prvního jsem napsala jen jméno interpreta a použitý písničky.
Teď u toho videa co uploaduju jsem to myslela spíš tak celkově, nemam žádnej nápad ani jak to pojmenovat. Něco jako:" Jooo a tady jsme se potkali" mi nepřijde dost dobrý :D Jako video, kde se Adam ptá jestli je to fakt Sharky a ona řekne JO SEM SHARKY, se fakt nemůže jmenovat "potkali jsme Sharky" a nebo jsem v jednu ráno přehnaně náročná? :D

jo a ještě tuto :

http://theprodigy.com/forum/2-general/6 ... irt-#66874
a kazdopadne jestli typek uploadoval 50 hodin, tak uz vim proc mi ten ytb nejde. už jsou to 4 hodiny a mám teprve 55%... :D typrověrky to zpomalujou... :D

30 pro 2012, 01:02
Site Admin

napiš "brixton after gig shit" :D
...ten link jsem čet i to druhy vlákno ... 50 hodin to je fakt mazec mě to jelo rychleji, ale taky poslední vidko jsem nahrával asi před měsícem. Prověrky fičí až po nahrátí.

30 pro 2012, 01:08
Colonel

Jo já vim, že fičí až po nahrátí, ale prostě mě sere jak to de pomalo, nikdy to takhle nebylo. Byla to spíš narážka na to "že každej uploaduje gig prodigy" a ja pak nemuzu uplouadnout svy videjko, ale je to samozřejmě blbost :D
"brixton after gig shit" ??? To si upad, ne? Já to považuju za klenot klenotů! :D
Jo a ještě ke zvuku promítačky. Kouknu na to zejtra jestli je to použitelný. Proč chceš zvuk promítačky? :D

30 pro 2012, 01:11
Site Admin

hmmm 25s video mi to nasosalo cca za minutu a půl

no klenot klenotů kterej oceníme jen my :) ... to můžeš nazvat třeba meeting with gods :D
ideálně promítačku i to druhy jak se tam promítalo několik sekvencí naráz... uvidíš... možná ... jesli mi to do toho sedne :) ... nic du chrnět .. totál death

30 pro 2012, 01:20
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další