Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 30 kvě 2024, 21:08

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 Vienna 22. - 23. listopad 
Autor Zpráva
Site Admin

Příspěvek Re: Vienna 22. - 23. listopad
vidíš sem uplně zapomněl že nás jedna fotila i na pivu a pak ses ji snad snažil sbalit či co :D a ona utekla... nebo utekla ta cos ji strhával tu čepici zubama?

01 pro 2013, 21:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Colonel

Jezisi co to je za příběhy? :D

01 pro 2013, 22:39
Site Admin

To nejsou příběhy to je život... nebo příběhy ze života :D
Pro mě to už není tak moc o Prodigy, ale o lidech s kterýma se tam potkám a tyto věci se pak dějí především mimo stage.

Edit: ježiš když teď vidím, jak je to dlouhy tak to možná ani nečtite, protože já to po sobě taky nečet :D

Ale abych teda zpětně trochu zhodnotil fest nebo spíš střípky z festu a toho co a jak bylo po odjezdu všech z czech crew:
cesta na fest zadara... to se hodí :) zaměstnanci ZŠ na které se vyskytuju v pracovním poměru jeli na každoroční výlet (ožíračku) na vánoční trhy do vídně a následně do nějakýho sklípku.
Příjezd k radnici... rozloučení se spolupracovníky a můžu vyrazit na festival :) ... lehce přes 6km pohodička a velká časová rezerva takže pěšky.
Koupě ticketu atd. čekání a pokec s Flinty a lehce nervozním Milhauzem - mu začínala být z toho čekání zima a hlavně se mu chtělo chcát, ale za boudu jít nechtěl prej ještě že by ho tam lapl nějakej securit :D
Konečně jako správné hvězdy po několika odkladech (stylu Error tak ještě 15 minut) dorazili Radecheck, Adamicz, Gengy, pheeew a Sára ... tradá můžem na fest.
Počáteční Freestylers mě uplně nenadchli, ale to bylo možná spíš tím, že tam nikdo nebyl (tohle pořadatel docela nevychytal) ale poslouchat se to dalo
Pak jsem tak trochu prošmejdil areál a nakonec sem skončil u stánku s Kufecem, jeho bráchou a Lukasem. Tam jsme byli až nějak do doby finále skokanů na lyžích. Takže z Gudruna a Pendulum nevím dá se říct nic (a vůbec mi to nevadí :))
Pak přesun ke stagi... nějak se nám ta banda rozdělila.. Kufec vpravo a já se zbytkem do levé části... já šel doleva s tím, že jen vyzkouším jak to tam vypadá a jak je těžky se dostat dopředu.
Průchod s prstem v nose (ne doslova), takže po krátké době exit from the crowd a procházkou do pravé části. Jak jsem psal už předtím v rakousku prostě asi nejsou fanoušci takže z nějaké 3.řady vlevo do 3. řady vpravo trvala cesta všehovšudy max 2 minuty vycházkovým tempem bez jakékoliv tlačenice :)
Když teda tak nějak začal koncert, tak mi trvalo asi první 3 tracky než jsem tak nějak naskočil ... roční pauza od prodigy byla znát.

Koncert hodnotím jako trochu lepší průměr, tracklist bych z paměti neposkládal ani hned po koncertu a pravděpodobně u mě samotnej koncert upadne do zapomnění, snad asi kromě pár drobností
Jedna z drobností je asi Rock Weiller, ale ne proto že by se mi líbil, ale spíš proto, že jsem tu skladbu tak nějak nepochopil nebo já nevím. Na začátku skladby se není vůbec čeho chytit a následně se dá chytit jen toho refrénu. Pak SMBU a jeho get down part... jsem nečekal, že na festu v druhé lajně se dá dostat opravdu až skoro na zem většinou je to spíš takovej podřep a jako vždy většina lidí vyskočila brzo. Z jednoho linku jsem strašně čekal, že příjde Weather Experience... už mi to tak i připadalo a uplně se to tam hodilo... no bohužel nepřišlo a už ani nevím co z toho zahráli :)
A pak AONO mix... asi nejhezčí část koncertu bohužel jen první půlka. Pak to že nedali na konci Out Of Space, i když kytarista tam jednu chvíli hrál linku, kterou hrávají na začátku live OOS, a příjemné překvapení, že opět hráli Hyperspeed.

Po koncertu samozřejmě podpisy od Liama, řek bych docela úspěšné co se týče podpisů a fotek za poslední koncerty :)
Někde mám z GoPro intro a začátek VooDoo ale nevím kam jsem to doma v rychlosti uložil protože jsem pak pujčoval bráchovi.

Ani jsem nebyl nějak vyprahlej, první pití po koncertu jsem si kupoval asi až po hodině, ale taky to možná bylo tím, že venku teda vedro nebylo :D

No párty ve stanu? DJ za dobu kdy tam byla ještě pheeew a Sára bych zhodnotil jako docela vopruz... nic mi to neříkalo a jen vpředu a ve VIP části pár lidí skřepčilo, ale jinak dost slabota. Jak pak všichni odjeli, tak jsem zůstal ve stanu dál, co jinýho taky... venku zima a nic se tam nedělo :)
Nejlepší část vystoupení ve stanu byla někdy před 2. hodinou ráno kdy se najednou z průměrného dj vystoupení začalo rýsovat něco co se podobá Out Of Space... vylezl z toho remixovanej remix OOS od Audiobullys. To mě trochu vytrhlo z dost silné nudy i když Audiobullys OOS považuju celkem za odpad. Krátce na to se dostal do repráků další odkaz na Prodigy, tentokrát z nově vydaného FOTL a to SMBU Noisia mix. To už jsem už jsem se tak nějak probral, protože to je i docela poslouchatelny a především chytlavy... přecejen je to SMBU že :)
Čekal jsem co bude dál... a ono to zas začalo hudebně dost umírat. Poslední taková dobrá vzpruha přišla krátce před půl 3 ráno, kdy se začal ozývat poměrně zdařilej remix No Good.
Po půl 3 ráno už zase nuda.

Jinak ve stanu se postupně rozmohlo "kelímkové šílenství"... začali tam kroužit lidi (navštěvníci) se stožáry kelímků na vracení, ktery psobírali po zemi, od připitých lidí, kteří zapomněli, že jsou zálohované a tak dál. Někteří z nich chodili i s víc než 10 kelímkama a to i několikrát. Takže x lidí si tam sběrem kelímků zaplatilo vstupny a ještě si pár stovek přivydělali.
Já kelímky nesbíral... na to už jsem starej, prostě jsem tam tak nějak bloumal ve stanu sem a tam a procházel se, ale při tom jsem na zemi narazil na jednu místní fesťákovou kartu na placení... byla prázdná ale 5euro záloha mi šla do kapsy)

Ovšem velká výtka na pořadatele, nebylo si kde sednout. Jo bylo venku u stánků, ktery postupně začaly balit, protože veškery dění se přesunulo do stanu a navíc pršelo a kdo by si sedal na mokrou lavičku u stolu (jo pár jich bylo ale ti moc nevěděli o světě a nebo tam zůstali ještě z doby kdy nepršelo :))
Když mě už fakt začínaly bolet nohy tak jsem si dřepl s kelímkem v ruce a začal si hrát s mobilem a najednou asi během minuty ke mě přilezli chlap a ženská v záchranářskejch mundurech a že si mám stoupnout. Říkám proč? a oni jen že si mám stoupnout. Říkám já jsem v pořádku nejsem opilej, jen mě bolí nohy tak jsem si chtěl na chvíli dřepnout. Nezájem nesmíš dřepět (a nebo neuměli anglicky), hlavně že asi 15m odemě seděla na zemi holka opřená o zábradlí a evidentně neměla daleko k usnutí.

Další blbost pořadatele bylo vracení karet. Když jsem asi hodinu před koncem festu, šel hodit do boudy kartu od Gengyho fungovali dohromady asi 4 okýnka a fronty u nich byly krátky cca 3-4 lidi na okýnko, ale ti kreténi neměli drobnější na vracení za karty (většinou měli 10Euro bankovky a pak jen nějaky centíky) docela průser řek bych.
Pak najednou ve stanu skončila hudba a já měl v ruce kelímek na vrácení a kartu. Ve stanu (a vlastně v celým areálu) už fungovalo jen jediny místo na vracení kelímků. Byli tam 3 lidi co to vybírali. Když jsem přišel najednou přestali vybírat otočili se k lidem zádama (nebyl jsem tam sám) a něco si tam řešili, pak začali počítat nějaky peníze v kasičce a v sáčku. Lidi už na ně řvali, že jako co bude. Já měl čas, autobus mi jel až 6:40 ale říkal sem si, že čekat 5 minut přímo u pultu na vrácení kelímku je docela vopruz a přemejšlel jsem, jesli se na to nevykašlat hodit po nich kelímek a poslat je do míst kde nesvítí slunce. Hlavně v době kdy si tam jeden z nich dokonce jen tak sedl na bednu a zapálil si cigáro a blbě civěl na lidi.
Rozhovor jednoho z návštěvníků se slečnou která tam počítala prachy v té kasičce:
Jsou tu lidi kteří chcou vrátit kelímky a vy se tu otočíte a nic neděláte. Ona: okamžik prosím, on zas nějakou nespokojenou narážku, Ona jeden okamžik prosím okamžik, jeden okamžik. A borec no ale to už jsou 3 okamžiky :D No nakonec kelímek vrácenej a šupky dupky pryč ze stanu.

Venku furt takovej lehkej déšť. Ale velmi nepříjemné překvapení... okýnka u stanu kde se daly vracet karty zabedněny a tma, tak jsem se rozhlíd a všim jsem si u východu z areálu, že jedno okýnko funguje. Tak hurá k němu... u okýnka fronta tak 50 lidí, jenže už přicházeli další co se postupně sbalili ze stanu a podařilo se jim povracet kelímky. No a fronta tak uplně nefungovala takže se udělal spíš takovej shluk lidí, takže pořadí se docela měnilo. V okýnku fungovaly 2 holky a pak tam byl ještě nějakej vyhul, kterej se furt akorát něčím cpal a jeden rádoby security, o kterýho kdyby se i střízlík jako já otřel tak má asi problém. Příjemné zakončení festivalu čekat ve frontě na dešti až si vyzvednu nějakých 8 éček zbytku a za kartu. Samozřejmě lidi docela nespokojení, jeden pořád vyřvával něco jako Zweite Kasse (ať otevřou druhou kasu) a pak začal i s hesly jako Speed Kills (rychlost zabíjí) ale to už bylo jasny že druhy okýnko prostě nebude. Jen přilákal pozornost 2 security, kteří přišli dohlížet na pořádek. Opravdu jen dohlížet a hlavně prudit. Protože přímo kolem nich pár lidí předběhlo skoro celou frontu a oni s tím nic neudělali. Jeden z návštěvníku v tom hloučku otevřel deštník a okamžitě se k němu schovaly ještě 2 holky, to se místním dvěma security asi nelíbilo a řekli mu, že si má deštěník sbalit, že by někoho mohl zranit. Ten je párkrát slušně i neslušně poslal do háje, ale deštěník následně nakonec sbalil. A když týpek, kterej byl už skoro u okýnka trochu odstupil bokem a opřel se rukou o tu boudu, aby tam nikdo neprošel kolem, tak jeden z nich hned na něj Langsam langsam a aby se uklidnil, tak sem na něj houknul něco ve smyslu že na té boudě není napsáno Langsam ale Quick a že já si teda pod "Quick" představuju něco jinýho. K tomu se přidalo ještě pár lidí, tak security vychladl.
Po asi 25 minutách čumákování ve frontě sem konečně dostal svých pár éček za kartu a mohl jsem vyrazit.

Co teda pořadatel brutálně nezvládl byl konec festivalu... Vraceči za karty co nemají co vracet, sběrači kelímků, kteří přestanou sbírat a ve finále pak jediny okýnko na přibližně 400-500 lidí co uzavírali festival.

Cesta z festu vzhledem k tomu, že jsem měl moře času tak opět pěšky. Docela jsem se coural i přes to že ještě asi polovinu cesty na nádraží pršelo, naštěstí už míň. Kousek od nádraží jsem se přistihl, že jsem skoro usnul při chůzi :D No jo když člověk prd naspí za posledních minimálně 14 dní a pak ještě fesťák takže vůbec, tak to je docela znát.
Na nádraži bylo příjemné překvapení v podobě již otevřené Billy, vlezl jsem dovnitř a koupil si nějakou flašku s pitím a pečivo a v relativním teple nádražní haly posnídal a pokecal s nějakýma českýma holkama co se vracely z dovolené někde u moře, přijely nějak z letiště a taky jely žlutým busem směr Brno a Praha. V buse jsem měl 2 sedadla pro sebe tak jsem se trochu víc roztáhl a konečně taky nestál ale seděl. I když jsem v buse nespal, tak jsem si aspoň trochu odpočnul. Bus byl v Brně dřív takže mi akorát navazoval spoj domů.

Celkem sečteno podtrženo festival průměr, ale jak už jsem několikrát zmínil po tolika koncertech to o tom fakt není. Je to o lidech a ti to z mýho pohledu rozhodně z průměru vytáhli a dost jsem si to užil, hlavně do té doby co jste tam byli za což jsem fakt rád.

01 pro 2013, 23:43
Site Admin

Za mě menší shrnutí...

Freestylers zklamání, hráli krátce a nový věci za moc nestály. Pendulum jsem si užil, víc než jsem očekával. Kotel na nich byl fakt slušnej, jen kdybych při tom neschytal přímej zásah jägrem do xichtu :) Prodigy gig byl ok. Byl jsem zase u hrazení, ačkoliv mě to tam tentorkát tak nesralo (neomezovalo) jako v letos v Maďarsku. Pár podlitin jsem si přesto zase s sebou odnesl :) Ceny na Fesťáku no comment, jedno pivko za 110,- mluví za vše... aspoň že se dalo pít :) Zato krátký intermezzo s Liamem potěšilo. Vlajku jsme chtěli podkšrábnout už dlouho, ještě že má Gengy tak ostříží zrak :)

Jo, bylo to fajn, jen už to fakt chce nástup novejch tracků. Tak snad v létě. Jasný Radku? :D

02 pro 2013, 01:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
General

lukuc, takové smysluplné report se mi líbí :) a četl jsem ho do konce. Možná taky něco takovýho napíšu, jestli se mi teda bude chtít :D Nebo ve spolupráci s Flinty - to by mohlo být zajímavé.

02 pro 2013, 07:58
Site Admin

Adamicz: no dalo se pít... a hlavně po něm nedopadls jako v Brixtonu
Jinak teda nevim nevim když jsem k vám přišel tak ste byli ke stagi dá se říct zády a jen jste prohlásili, že je tam ten technik podobnej Liamovi a moc ste mu nevěnovali pozornost, mě to připadalo divny a říkal jsem že to není technik ale Liam :)

Milhauz: s Flinty byste mohli zase napsat spíš to čekání před koncertem protože po koncertu ste se vypařili hodně brzo, ale aby to nebylo něco jako čekání, zima, nuda, čekání, zima, nuda ... :D

02 pro 2013, 10:26
General

lukuc píše:
Milhauz: s Flinty byste mohli zase napsat spíš to čekání před koncertem protože po koncertu ste se vypařili hodně brzo, ale aby to nebylo něco jako čekání, zima, nuda, čekání, zima, nuda ... :D

To bylo spíš:

čekání->zima->hele tamhle je lukuc. lukuc! lukuuuc! kurňa je hluchej? LUKUUUC->čekání->zima->kurva, tak kde jsou?->chce se mi na záchod->lukuc, přestaň už vyprávět o Brixtonu a gigách, kde jsme nebyli->čekání->zima->záchod->error, další hodina čekání->čekání->zima->do psí prdele->já to fakt pustím->ČEKÁNÍ->ZIMA...

02 pro 2013, 11:37
Site Admin

:D stručné ale výstižné

02 pro 2013, 12:26
Lieutenant

Jo s tím Liamem jsem to nakousl já, jen jsem prohlásil "je to Liam nebo ten technik" vůbec jsem si tak nějak v tu chvíli nebyl jistý, protože jsou oba skoro jak přes kopírák :D
A za druhé mi proletěla hlavou otázka, co by tam zrovna dělal Liam když balej? Ale v zápětí se vynořilo z Backstage to jeho "dvojče" s kulichem na kedlubně, tak už i mě bylo jasný :idea: kdo to stojí o kousek dál v černým kabátu......

02 pro 2013, 19:25
Profil ICQ
General

Lukuči to byla ta u stánku, co jsem ji sundával čepici zubama :D. Už jsem začínal dělat psí kusy :D a to skoro doslova. Ta utekla...asi jí byla zima na hlavu. Ale u těch stánků mi to neuvěřitelně uteklo. Jak dlouho jsme tam byli? Snad dvě hodiny.

02 pro 2013, 20:42
Site Admin

No já myslím, že zimou na hlavu to asi nebylo :D a myslím že jsme tam byli možná i dýl než 2 hodiny, protože jsem odcházel od stage nejpozději asi v polovině druhé kvalifikace skokanů takže tak 16:30 ale nějakou dobu jsem ještě coural po areálu a pak Booka Shade (17:15) a Pendulum (18:45) jsme neviděli a zpátky ke stagi sme přišli až něco po začátku finále ktery je psany 20:15.
Vychází mi tak 2,5 hodiny ale uteklo to hodně rychle :)

02 pro 2013, 22:17
Colonel

hm.. tak jediny co jsem našla, že v 0:33 projdu :D http://www.youtube.com/watch?v=kgx3q-HFnKg

-------
edit: kdo hleda najde
http://sandorcsudai.com/fridge/csudajjj-054.jpg ja a sara a lukuc a kufec - moc hezky obliceje
http://sandorcsudai.com/fridge/csudajjj-057.jpg sara
http://sandorcsudai.com/fridge/csudajjj-062.jpg ja a zfetovana holka
http://sandorcsudai.com/fridge/fridge.html cele album

14 pro 2013, 22:26
General

Já tam vypadám, že melu z posledního. Ale to jen naštěstí vypadalo :D.

22 pro 2013, 02:28
Lieutenant

Jedno ofiko videjko břibylo z loňské Vídně, jen ke vší smůle nikoho jsem tam nezaregistroval z naší tlupy.....

http://www.youtube.com/watch?v=yU4Y9ZsmM80

13 led 2014, 19:25
Profil ICQ
Colonel

http://www.youtube.com/watch?v=4j4A4DS4Xhs
MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

17 led 2014, 01:59
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další