Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 zář 2022, 18:00

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Sziget Festival - Budapešť - Maďarsko - 16.8.2014 
Autor Zpráva
Site Admin

Příspěvek Re: Sziget Festival - Budapešť - Maďarsko - 16.8.2014
malá ukázka:
Religion link, As a Judgement link, AWOL

Gun reprise (AONO)

22 srp 2014, 00:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
General

Jak já se těším na Tvá videa ;). Ochutnávka mě nakopla.

22 srp 2014, 08:05
General

Dovolte, abych zde přispěl svým mini-reportem z našeho pohledu (já a Flinty).

Do Budapešti jsme přijeli už dopoledne, udělali si mini prohlídku města a nahlásili se na hotel, kde jsme měli přespávat. Druhej den jsme totiž měli naplánovanou turistiku po Budapešti a pak pokračování týdenní dovolené na Slovensku. Bohužel hotel měl nějaké problémy se systémem, takže nás nemohli hned příjmout, to nás zdrželo.

Před samotným koncertem jsme si samozřejmě dali sraz se zbytkem Crew. Kolem půl šesté jsme dorazili na ostrov, proklestili jsme cestu hadem lidí, vyměnili tickety za náramky a tradá za Radechkem, Adamiczem, Gengym a dokonce tam byl aj Lukuc! Příjemný překvápko. Už méně milé ale bylo, že oni měli v plánu prošmejdit okolí, což se nám dvěma nezamlouvalo - chtěli jsme stůj co stůj ukořistit místa vpředu. Houkl jsem na Adamicze, kde nás pak najdou, že budem držet místa a vyrazili jsme. Před stage jsme dorazili cca tak v 18:15. Museli jsme nejprve strávit katastrofální kapelu Punami Masif, ale pro Prodigy jsme byli ochotní vystát všecko, takže jsme jakože pařili a cpali se dopředu. Jako expert se v tomhle ukázala Flinty, takže hlavně díky ní jsme se úspěšně tlačili dopředu až do druhé řady. Neuvěřitelně nudný vystoupení jakoby nemělo konce, ale dočkali jsme se. Při přípravě stage pro Madness jsme ještě mírně schytali "válku barev", ale jak říká Natálie Sranec - nic jakože převratného. Ještě před Madness jsme vpředu potkali Prodigy fans ze Srbska - pochválili nám vlajku, pak se přihnalo několik ožralých bouchačů - Prodigy fans z Ruska. Ještě stihli pochválit Flinty kontaktní čočky, ale my už si udělali názor: ti zcela jistě budou dělat vpředu pořádnej mrdník. Takže jsme od nich raději poodešli o pár metrů doleva. Před Madness dala Flinty řeč s postarším párem okupující místa úplně vpředu. Naštěstí čekali jen na Madness, takže byli tak milí, že nám pak nejenže přepustili svoje místa, ale dokonce nám je strážili před dvěma dotírajícíma Maďarkama. Madness byli celkem v poho, mnohem lepší než Punami Masiff, takže čekání ubíhalo celkem v poho. Pořád jsme se otáčeli, zda neuvidíme Crew, nebo Kufce, se kterým jsme se měli vpředu setkat, ale nikdo nikde. Pořád jsem doufal, že se dáme do kupy, no přestal jsem v to doufat, když se už chystal stage pro Prodigy a prostor se začal opravdu plnit lidma. Pak musím vyzdvihnout hudbu co hrála z repráků těsně před Prodigy - SUPER!! Úžasně navodila atmošku a já už byl fakt, doslova, nadrženej na Prodigy. Flinty taktéž. Kolem nás byla spousta slečen, povětšinou křehkých, a hlavně naivních, bez jakékoliv opory a jedna dokonce měla zrcadlovku... O nich jsem věděl, že při prvním tracku budou vyneseny. A nemýlil jsem se...

Prodigy měli začít v 21:30, fakticky začali ale až kolem desáté. Takže, byli jsme v první řadě ve středu v tom levým kotli a nikomu jsme naše místa celou dobu nepřepustili. S tím souvisí ten fakt, že mi to rozhodně nepřišlo jako nějakej boj o přežití, jak jste nás tu strašili. Kromě asi tří okamžiků (hlavně circle při Their Law, kterej byl nebezpečně blízko nás) jsem ani necítil nějaké extrémní tlak, takže jsem si mohl zakřičet, zaskákat, odstrkovat lidi cpoucí se dopředu a při tom všem účinně chránit Flinty přede mnou. Flinty samozřejmě taky pařila jak pes a nepřestajně mávala Czech Crew vlajkou, které si všimli Maxim i Keith, Maxim na ní dokonce aj ukazoval a obdaroval nás tím svým "mrtvolným" pohledem. Zvukově úplnej úžas. Při SMBU jsem měl regulérní stach, že mi odletí ušní bubínky. Paráda. Těžko říct, kterej track jsem žral nejvíc. Celkově vzato koncert prostě pecka. Organizačně taky zvládnutý. Zdravotníci rozdávali vodu a kropili nás z hadice, sekuriťáci vždy ve správnej čas na správným místě. Při koncertu nás hodně fotili a i točili ti reportéři, ale zatím jsem nikde foto ani video nenašel.

Po koncertě nás napadlo jít až k té plošině u koridoru a zkusit počkat na Liama, jestli se neukáže na stagi, jako ve Vídni. V tom Flinty viděla na druhý straně za koridorem Radechka a ostatní, takže jsme běželi za nima. Takže zbytek Crew byl vlastně na úplně jiným místě, než jsem domlouval. Tam jsme dál čekali, jestli se něco nebude dít. Ale nic, jen Flinty mohutným zakřičením na bedňáky získala pro Radechka tracklist. Pak jsme přece jen potkali Kufce, se kterým jsme prohodili snad 5 vět, udělali nějaký fotky (Hastrhaši, jaktože si mi je ještě neposlal??!), rozloučili jsme se se zbytkem Crew a pádili na autobus, protože jsme tak tak stíhali poslední k našemu hotelu. Ale stejně jsme ještě dlouho nemohli usnout, přehrávali jsme si v hlavě celej koncert.

Za mě a Flinty můžu říct, že jsme si ten gig fakt užili. Já osobně ho zážitkově řadím na 2. místo, nebo dokonce i na stejnou úroveň jako Praha 09'. Jen mě trochu mrzí, že vypustili OOS, ale to je jen taková vada na kráse. Větší vada na kráse byla, že jsme vlastně vůbec nebyli s Crew, což dávám za vinu špatné organizaci mezi částma naší Crew. Měli jsme se víc držet pohromadě. Škoda. Ale příště to snad vyjde.

Každopádně, my dva s Flinty máme v plánu Brixton!

25 srp 2014, 21:09
General

Mildo, já jak viděl dav, kterým se mám prodírat zhruba v polovině koncertu Madness, tak jsem si říkal, že to asi nedám, a tak jsem volil levou stranu, kterou jsem měl blíže. Celá crew se mi ztratila hned při vstupu na Sziget. A jak jsem se tak cítil osamělý, tak jsem se spřáhl s Ruskama, kterým jsem kupodivu zajistil také první řadu. Během kalby s něma jsem je učil mluvit sprostě česky :D. Jinak mě se zvuk vůbec nezdál přepálený a to jsem byli přímo pod bednama. Asi jenom jsem už hluchý. Zvuk byl suprový na to, že jsme byli úplně pod něma. Já cítil neuvěřitelný tlak od Voodoo až po Smack my bitch up. Po SMBU dav nějak povolil a já si dělal co chtěl podobně jako na Fridge festivalu po celý koncert Prodigy. Jsem rád, že moje schránka vydržela (hlavně žebra) a že jsem si odnesl další silný zážitek. Mildo, pošlu ti odkaz na fotky a videa. ;). Neboj budou rychleji, než Prodigy album :D.

25 srp 2014, 22:32
Site Admin

Takže celej záznam bezztrátově převedenej do 1 MKV videa tadyk:
https://mega.co.nz/#!lccQQaRa!OwSSzG8kw ... G1ycenEI_U
je to zaheslovanej šifrovanej RAR cca 8,77GB
heslo: www.the-prodigy.cz

31 srp 2014, 18:10
General

Zíta se pouštím do stahovánííííííííí, JOU!!!!!! Dík!

31 srp 2014, 18:54
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7