Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 30 kvě 2024, 20:19

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
 Berlín, Velodrom, Německo - 11. dubna 2015 
Autor Zpráva
Major

Příspěvek Re: Berlín, Velodrom, Německo - 11. dubna 2015
Bude to masakr asi dneska neusnu!!!! :D

10 dub 2015, 20:33
Profil ICQ
General

Dovolím si napsat za nás, tedy za mě a Flinty, že to byl naprosto úžasnej koncert a nezapomenutelnej zážitek, ze kterýho budeme "žít" do nejbližšího koncertu :) Neuvěřitelný jak to z nás sejmulo negativní energii a jak nás to nabilo energií pozitivní. Ale rád bych začal začátkem.

Vstávali jsme v sobotu už v 4:50, abychom stihli autobus SA z Brna do Prahy a pak do Berlína s příjezdem už v 13:55. Možná jste si někteří už všimli, že máme rádi takový to "pohodlí" a HLAVNĚ včasnost a dostáli jsme tomu i tentokrát. Takoví prostě jsme my :) Cesta byla v pohodě, dokonce se mi zdálo, že jsme jeli společně s kamarádkou od pheew a jejím borcem, ale vůbec jsem si nebyl jist jestli je to ona - takže jsem se radši neozýval :) Do Berlína jsme dorazili včas, takže jsme se bezpečně rychlodráhou dopravili do hotelu, kterej byl asi tak 5 minut pěšky od Velodromu, s velkým předstihem. Takže jsme ještě stihli okouknout okolí a hlavně najít hlavní vchod do Velodromu. Dali jsme si oběd v místním Burger-Kingu, přičemž jsme naznali, že ceny jsou ještě lepší než v Brně a kolem 16:50 jsme vyrazili k Velodromu s tím, že musíme jednoznačně zabrat ve frontě místa vpředu, abychom se co nejrychleji pak dostali ke stagi. Vytasil jsem Czech Crew vlajku jako poznávací znamení. Nakonec nebylo nutný, protože podobnej nápad měli i ostatní z crew, takže jsme se tam už potkali s Radechkem, Adamiczem, Gengym, pheew a zanedlouho došel aj Kufec a jeho banda. Sotva jsme stihli udělat nějaký foto a už se to rozešlo do knajpy, nebo já nevím kam, takže jsme místa ve frontě vpředu drželi já s Flinty, pheew s jejím borcem a pak i kámoška od pheew, se kterou jsme jeli v buse. Čas se táhnul jak sopel, s Flinty jsme začali být nervózní. Okolo oxidoval nějakej bezďák co zbíral prázdný láhve od piva do vozíku a somroval cíga, no zajímavá postavička. Zbytek crew furt nikde, čekal jsem že dondou tak půl hodiny před otvíračkou, že kus pokecáme, ale nikde nikdo. Ruperta sem zas ani neviděl.

Konečně přišel čas "Einlass", tedy 18:30 a my se s Flinty, pheew a její mini bandou rozeběhli k vratům. Sekuriťáci na nás hulákali "langsam, langsam!", ale my vždy jen zpomalili, ale pak sme stejně zas sprintovali. Proběhla prohlídka gatí, trhání lístků a potom jsme, už teda jen s Flinty, valili ke stagi. Kdosi na nás řval "warum müssen sie so fliegen?!", ale kašlali sme na to. Prostě musíme být vpředu! Podařilo se, Flinty si radostí poskočila :) Zabrali jsme místa hned vepředu kousek vpravo od středu, kde už vlevo od nás stáli 3 řízci - jeden Polák a pak dva nějací snědí (podle mě balkánci, Flinty je nazvala "pracovně" jihoameričany :D ). Hned jsme dali řeč a stali se z nás až do konce gigu davoví přátelé - pomáhali jsme si ve řvavě, podávali pití a tak. Ten Polák se myslím jmenoval Jacek a celej gig stál jak přibitej. Moc fajn borci. Vedle nás vpravo stál snad desetiletej boreček a za ním jeho tatík - bylo mi jasný, že nejpozděj v druhý písničce půjde přes palubu. A taky šel, i s tatíkem :D Koukal jsem kolem sebe zda neuvidím crew, drželi jsme místo, ale postřehl jsem jen pheew a její bandu kus vlevo od nás. Nechal jsem to tak, prostě buď budem spolu nebo ne. Čas ubíhal hrozně pomalu, naštěstí DJ co hrál, hrál perfektně. Když už hrál asi hodinu, to bylo cca 20:00 někteří začali být nedočkaví, protože to byl ofiko čas začátku. Ale já věděl, že Prodigy začnou nejdřív v devět. Ale když už se chýlilo k desáté, už sem byl teda docela nasranej (dokonce Jacek se nademnou smál, když jsem řekl "kurva už". Kurva je totiž nejčastější polská nadávka :D) a společně s Flinty jsme skoro už usínali :D Ale nakonec, někdy kolem té desáté, jsme se konečně dočkali a veškerá únava a znuděnost okamžitě zmizela a my si připadali jak polití živou vodou.

Ke koncertu se nějak obšírněji vyjadřovat nebudu, snad jen tak, že tracky z novýho albumu, jsou naživo naprostá bomba a to včetně těch, který se mi třeba na albu až tak nelíběj. Například Wild Frontier, nebo Roadblox, jsou úplně super, Nasty, Rok-Weiler, TDIME, Get Your Fight On nebo Wall Of Death, se mi líběj na albu aj naživo. Liam to zásoboval naprosto luxusně přidanýma zvukama, jak ho kolikrát moc neslyším, tak tentokrát to byla pecka. Musim aj smeknout před show všech ostatních. Přece jen maj nějakej věk a přesto podávaj super výkony. Překvapila mě přítomnost Poison (Adamicz měl určitě radost) i to, že při SMBU tentokrát vyskočili všichni správně :) Starý pecky byly taktéž paráda, já nejvíc žral asi Run a TMTTH. Já jsem lyricoval a řval jak blázen, Flinty se během koncertu podařilo komunikovat s kapelou: Maxim jí poslal pusu (+ řekl "I see you!"), když mu mávala do xichtu s vlajkou, Flint se na ní obracel snad 3x a Rob vysloveně jí šel pro trsátko, když předtím viděl, že se jí ho nepodařilo chytit. Všechny tyhle "akce" byly fakt dost zřetelný a udělaly nám velkou radost. :) Máme doma tracklist i s trsátkem, fotku hodím do příloh. Velkým nedostatkem bylo, že se nepodávala voda, naštěstí Rob i Maxim často házeli vodu do davu, kterou naši gigoví přátelé kolegiálně posunovali k nám. No prostě davovej mazec jak se patří, sem dobitej, ale nic prostě nepřekoná ten zážitek z koncertu, zvlášť když jste v první řadě. Přídavek jsme s německým publikem vyvolávali "Zugabe! Zugabe!", přišly dva tracky, který završily luxusní set 17 tracků a byl šmitec toho úžasnýho koncertu.

Po koncertu se mi ještě podařilo ulovit tracklist s tou zajímavou poznámkou, nevím jestli od kapely. Vyhledali jsme zbytek crew, že dáme pokec, fotky - a možná ještě něco po koncertě. Fotky máme (prosím pošlete...) ale after se jaksi nekonal. Ne, že bychom nechtěli, ale : jdeme za bandou v davu, držíme se vás - a najednou jsme vás ztratili. Koukal sem po chodbách jak zběsilej, ale nikde nikdo. Tak jsme vás čekali před halou asi 15 minut, ale začala nám být zima, navíc jsem zjistil, že na nikoho ve svým novým služebním telefonu nemám číslo, tak jsme šli na hotel. Fakt nás to mrzelo, na druhou stranu musím říct, že jsme oba byli úplně mrtví a postel pro nás byla vysvobozením. Druhej den jsme si dali v tom 4-hvězdovým hotelu luxusní snídani, vyrazili na SA bus do Prahy a pak do Brna a v pohodě dojeli domů. Nevadí - počítám, že TPEN s novým albem v Brně určitě bude, tam se sejdem a zakalíme jak se patří.

Za nás dva patří tomuhle víkendu a všem obrovský díky, protože to byla akce jak sviňa, zážitek nezapomenutelnej, obrovský nabití energií.

BIG RESPECT for THE PRODIGY!
Milhauz & Flinty

P.S.: doufám, že vás můj report aspoň trochu bavil :)

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

12 dub 2015, 20:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Colonel

Nádhera, my se teď probudili, takže až mě přestanou pálit oči, tak taky něco napíšu. Každopádně to bylo naprosto skvělý a jsem ráda, že jsem taky konečně viděla všechny a bylo to s váma tak fajn :) skoro bys napsala i srdíčko, šle to se pro tvrdý kluky nehodí :D

12 dub 2015, 20:49
Warrant Officer

Paráda:) No after byla pak v hospodě, kde jsme byli odpo před začátkem..tam se něco popilo a já se pak pokusila dojít do hotelu, ale po cestě jsem dala ještě pivo s nějakejma cizíma lidma :D Takže jsem dorazila asi ve 4 nebo tak nějak..každopádně gig i všechno dokola bylo fajn, užila jsem si to. Takže teď doufám, že klapne Trutnov, protože jsem chytla zase slinu:D

12 dub 2015, 21:00
Private First Class

milhauz: Díky za report, musela to být paráda. Chtěl jsem se zeptat - jaké bylo hudební intro koncertu? A doopravdy nehrál nic z Experience a AONO? Dík

13 dub 2015, 06:22
General

Den D....Destroy

Už při cestě do Prahy Regijo jetfigterem to začalo. Lukas nastoupil jako první a tak započal scuka Východní větve crew. Po té jsem přistoupil já a zanedlouho Sedlo, Miky, Kloboučník a nová mladá krev Marten. Poznávací znamení - plynové masky. Pokec a vymýšlení blbin nad kýblem a konví naplněnýma šumivým vínem. I přesto jsme se snažili tvářit noblesně. Typical face :D. Takový náš již typický diktát se slámkama. Cesta utíkala velmi rychle. Přestup v Praze na Slovenskou strelu proběhl bez sebemenších komplikací, a tak jsme se mohli seznámit ve vlaku s Turkem, který vlastně ani nevěděl co chce. Indulona drzá chtěla jediné. Nenechali jsme si kazit náladu, a tak jsme slušně gestikulací dali vědět volavce, že v kupé není místo. Abtreten!

Jakmile dorazili hoši z vesnic do Berlína (Hbf), tak jsme byli vyplesklí nad obrovským nádražím. Sedlo byl z nás nejlépe připraven ač jsme měli mnoho alternativních plánů v záloze jak se dostat k Velodromu. Při cestě k hale metrobusem jsme se skontaktovali s Radecheckem, který neútočí ze zálohy, a tak přijel rovnou tankem, ve kterém jsme měli možnost si uschovat batohy a podobné věci. Než však k tomu došlo, tak mezitím jsme dorazili před Velodrom, který jsme očíhli a následně se dali ke hlavnímu vchodu, kde byl domluven sraz. Před vchodem už číhali Adamicz, Radecheck, Gengy, Milhouse, Flinty a Pheew s její Západní crew. Právě tam se dala první hromadná fotka. Stihli jsme se přivítat a prohodit pár slov a už jsme běželi k tanku. Cestou k tanku jsme potkali Charly dosud pro mě neznámá postava v tomto příběhu. Plnou polní jsme odložili do obrněného vozu s kanónem a mnoho z nás vážilo dlouhou cestu a byli jsme vyhladovělí. Kousek od našeho tábora jsme obsadili místní hospůdku s lidovými, později flexibilními cenami. Zasytili se a uhasili žízeň.

Vpád do Velodromu byl rychlý. Formaci jsme neudrželi kvůli mírného deštíku. Byli jsme rozprášeni po bojišti na menší skupinky. Schovali jsme se pod přístřeškem haly, který se táhl po celém jejím kruhovém obvodu, kde jsme dolaďovali taktiku. Ladili jsme ji poměrně dlouho, protože jsme potkali real fans jak si dávají chill pod střechou a ladí taktiku taky. Na rozdíl od naší roty byli statičtí. Nějak mi přišlo divné, že už jdeme dlouho na můj vkus, ale Sedlo mě ujistil s ostatníma, že Velodrom je velký. Jen to dořekl a potkali jsme real fans po druhé. Obě skupinky měly ze sebe dost :D. Z druhé skupinky nám typ vysvětlil s obavami, že se potkáme po třetí, kde je přibližně vchod, u kterého jsme před časem chvíli stepovali.

Před vchodem to byl boj. Málem jsme přišli o Kloboučníka, který hybernoval. Byli jsme nuceni odložit své zbraně v podobě plynových masek. Stali jsme se zajatci. Při mapování terénu uvnitř jsme přišli o Martena a zhruba v tom samém čase Kloboučník levitoval někde nad davem. Není se čemu divit. Je to hybernátor. Čím víc jsme se probojovávali dál ztráceli jsme více a více lidí, kteří obsazovali přední linie. Po několika krocích zjišťuji, že jsem sám. Prodírám se davem a potkávám Ruperta (aka Heart Beat). Stačili jsme se pozdravit. Po šesti letech jsem tohodle týpka potkal. Ale starýma známýma to nekončilo. Dokonce jsem se potkal s Wheatusem, který okupoval přední línie s Radecheckem, Adamiczem a Charly. Opodál přímo na barikádách se držela Západní crew pod velením Pheew.

Předskokan nebyl zábavný, ale hrál někdy tak dobře, že jsem měl chuť začít vytvářet groteskní taneční kreace, ale uvědomoval jsem si, že opravdový boj v Berlíně teprve příjde, a tak jsem šetřil zásoby sil. Dj dohrál svůj set z vinylů. Čekání na Prodigy by bylo příšerné a dlouhé, ale naštěstí Charly, která se ocitla také ve front line je komunikativní fan, a tak jsem nezešílel. Šílenství mělo se dostavit později a taky přišlo. Technici měli pořád nějaké problémy a pořád něco řešili. Čas od času občas se objevil fake Liam na pódiu. Z toho jsem měl srandu.

Prodigy vběhli na pódium jako elektroničtí diktátoři. Prvních třináct tracků jsem skákal ve předu (Breathe, Nasty, Omen, Wild Frontier, Firestarter, Roadblox, Rok-Weiler, Poison, TDIME, Voodoo People, Get Your Fight On, Run, Wall Od Death). Jakmile začali s linkem Omen reprise, tak jsem využil odpočívajícího davu a šel dozadu za zábradlí, které jsem přeskočil, kde už byli na mě připraveni sekurity. Druhé zábradlí k druhé polovině davu mi už nedovolili přeskočit, a tak jsem se vydal uličkou mezi bariérami zpět do levé části, kde jsem měl prostoru až trestně moc. Někteří z Vás si dovedou představit jak to vypadalo. Na Invaders Must Die a Smack jsem si jel už to svoje. Žádné skákání, ale running man jak se patří :D. Trošku toho nepovedeného shuffle, ale vyblnul jsem se v tu chvíli luxusně. Jak jsem rozpažil a začal se točit kolem své osy tak jsem nikomu nedal facku. Toho prostoru jsem měl opravdu hodně. Všimnul jsem si po mé levé ruce zhruba 15 lidí, kteří rozjížděli pogo, kde moje postavička vlítla a dostala pár ran. Jakmile jsem zjistil, že jsou tam i ženy, které tam taky pěkně pogovaly, tak jsem to vzdal. Víte co, dostat od žen by byla ostuda :D, tak jsem se radši stáhnul. Moc hodní Pánové Prodigy pak odešli do back stage a já se zase vydal na trip ke zvukařům, kde jsem si dal Their Law a Take Me To The Hospital po příchodu Prodigy znovu na stage.

Pak to šlo vše naráz. Různě roztříštěná česká jednotka se slezla opět dohromady, aby vytvořila prapor. Všichni zničení a přesto nabití energií, kterou jsme šli vybít do hospody, kde jsme byli předtím na oběd. Z hospy si CZ Prodigy crew udělala svou vlastní hospodu. Tak si nějak představuji TPEN. Vlajka visela na zdi, koloval vlastní alkohol přičemž i tak jsme chtěli utratit nějaké peníze. Sem tam nějaký střep po zemi. Tak jsme taky lidi. Madam výčepní přišla za náma se slovy, že bude zavírat a taky mě natáhla, protože jako jedinému mi dala nejdražší pivo za 3,50e a před gigem jsem tam za pivo dal 2.80. Někteří platili 3,20e po gigu. Zajímavě flexibilní ceny. Tak jsme se zvedli a opustili hospodu s pár suvenýry. Určitě ty suvenýry byly v ceně. Dali jsme opět pár hromadných fotek a ubrali se k našemu stanovišti, čili ke tanku, kde jsme si vyzvedli zavazadla a při rytmech Ibizy tankový velitel Radecheck odjížděl s posádkou tanku. Východní smečka se dala taky na úprk.

Cesta zpět byla taky moc hustá, ale to by bylo na dlouho a nikoho by to nezajímalo. Každopádně jsem moc rád, že jsem se setkal se starýma známýma a s novýma známýma. Byla sranda, užil jsem si to a vůbec mi nevadilo, že zvuk a volba haly byla naprd. Není se čemu divit, když to zvučil méďa pusík :D.

Mildo a Flinty už jsme dali trošku delší pokec oproti Fridge a Sziget festivalu. Jen mě mrzí, že jste se nám ztratili. Tak v Trutnoffě.

Mé skromná videa (jen pro přiblížení a dokreslení)
TDIME
https://www.youtube.com/watch?v=j-kBpjm ... e=youtu.be

Get Your Fight On
https://www.youtube.com/watch?v=cCVNd1r ... e=youtu.be

Wall Of Death
https://www.youtube.com/watch?v=odl1GDZ ... e=youtu.be

13 dub 2015, 07:08
General

.

13 dub 2015, 07:08
Private First Class

Docela fajn záznam na GoPro:

https://www.youtube.com/watch?v=ytOJKD9V0zY

13 dub 2015, 18:02
General

Herakles píše:
milhauz: Díky za report, musela to být paráda. Chtěl jsem se zeptat - jaké bylo hudební intro koncertu? A doopravdy nehrál nic z Experience a AONO? Dík

Rádo se stalo :)
Kufcův report má taky říz :)

Intro bylo, asi tak minutu, možná dvě, ale spíš se jednalo o takový ten úvod pro kapelu, pár ke konci vystupňovaných zvuků + atmoška, takže na jednu stranu žádná velká kompozice, na druhou stranu jako podmaz pro nástup naprosto dostačující :) Z Exp. a AONO nehráli nic, zkoukni tracklist co jsem dal do přílohy mýho příspěvku. Před Voodoo People se mi teda už už zdálo, že začíná úvodní intro k Weather Experience, co hráli na Milton Keynes 2010, ale nakonec nic, hned to jen plynule přešlo na Voodoo.

Škoda, že nezahráli Rebel Radio a Destroy, pro mě zatím asi nejlepší treky z novýho alba. To už by byla úplná dokonalost :)

13 dub 2015, 18:16
Warrant Officer

https://youtu.be/7U7uqXlr9NU

Asi tak ;-)

13 dub 2015, 20:51
General

Dobrý jelita Ruperto... Musim říct, že jak jsou někteří lidi v davu úplně v poho, tak někteří sou úplný hovada. My měli zleva štěstí a zprava peklo... Já měl z pravé strany pořád vraženej lokej pod žebra například, ale takový jelita teda nemám :)

Jinak, byl vůbec nějakej koncert? Jindy je ke každýmu gigu tři prdele komentářů, fotek, videí a teďka je tu ticho, jak kdyby se nic nekonalo...

14 dub 2015, 21:03
General

Celkem slušnej sestřih z balkóna:

https://www.youtube.com/watch?v=sleMnLTqsv0

Jsou tam celkem dobře slyšitelný přidaný zvuky... Musim se přiznat, že sem během Rok-Weilera teda vůbec nepostřehl, že je Maxim úplně mimo podium :D

14 dub 2015, 21:13
Site Admin

no kdyby jen sestřih
https://www.youtube.com/watch?v=EIYaoZka_OE

15 dub 2015, 00:14
Colonel

FOTKY FOTKY FOTKY??

15 dub 2015, 09:25
Brigadier General

lukuc píše:

to se nedá ani sledovat ani poslouchat :-D

jinak díky milhauzovi a kufecovi za reporty!

15 dub 2015, 10:15
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další