Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 01:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015 
Autor Zpráva
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2223
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
:D seš slavnej

komu by se to nechtělo hledat:
http://kultura.zpravy.idnes.cz/trutnoff ... 6_hudba_ob

mimochodem dotyčnej v článku zmiňuje že hráli Medicine ... já si teda nevšim i když v setlistu byl

_________________
I have no words... Fuckin death


24 srp 2015, 10:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 22:16
Příspěvky: 539
Bydliště: Třebíč
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
lukuc píše:
... jenže v těchto rukou taky zůstala takže je možné, že jsme ji viděli naposled...


Sloužila dobře za crew a za vlast


24 srp 2015, 14:05
Profil
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 19 bře 2011, 22:16
Příspěvky: 244
Bydliště: Ouběnice
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
Zmiňuje Medicine, kterou nehráli a tvrdí, že hráli bez přídavku (protože mele o Medicine, tak musel vidět setlist, ale té tlusté čary před posledními třemi tracky si asi nevšiml), i s takovou žumpou se musíme potýkat (diskuse k článku je taky výživná :D )
Vlajka je v rukou nejpovolanějších...


24 srp 2015, 14:41
Profil
Lieutenant

Registrován: 21 úno 2012, 23:13
Příspěvky: 160
Bydliště: Nymburk
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
Musím říct že když jsem přišel na ono místo a uviděl tu hrůzu a den před prodigy sme zkoušely se Sedlem rozjet pogo a lidi na nás jen nechápavě zírali, myslel jsem že to bude velký zklamání. Ale na prodigy za mě si myslím to co jsme tam předvedly a co se dělo tak hodně dobrý výkon. Nemá někdo videjka prasečáků? :D Co se týče terénu tak to je na samostatnou kapitolu.....


24 srp 2015, 15:42
Profil ICQ
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
Jo, až jako takový omezení mi ten povrch nepřišel. Snad jen při "kroužícím kruhu" během začátku Their Law, tak kvůli těm obrubníkům tam pár lidí hodilo držku a ten kruh se tak nerozjel jak správně mohl. Ale jinak cajk. Jinak sado1 co dorazil z Polska říkal, že tam byl docela nic moc zvuk (přebasované). Zaznamenali jste to samý? Já byl docela na kaši, takže zrovna zvuk jsem až tolik nevnímal :D

Jinak pecka koncert s takovou nezapomenutelnou třešničkou v podobě Keitha s naší vlajkou. Jak řekl sado, s tím nápisem IMD to stejně už chtělo zaktualizovat a nechat vyrobit novou s liškou :)


24 srp 2015, 16:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2008, 21:42
Příspěvky: 373
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
My byli v první lajně u levého repra a dvuk byl parádní. Potom sme šli na TMTTH na kopec a tam byl tak zvuk pěknej. Krásně čistej a zřetelnej. U mě za 1

_________________
The Day Is My Enemy


24 srp 2015, 16:39
Profil
Warrant Officer

Registrován: 08 srp 2012, 15:02
Příspěvky: 131
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
Ty jo tak docela závidim, když to tak slyšim. Bude nějakej podrobnější report? Adame? :D
Já jsem nakonec měla posledních pár stovek, takže jsem dala přednost bydlení a jídlu, ale celou neděli jsem poslouchala Prodigy na mp3, tak jsem tomu aspoň částečně vzdala hold :D
To je hezký jak Idnes hází Prodigy do starýho železa a je vlastně překvapenej, že něčeho byli schopný...diskuzi pro zachování mentálního zdraví raději nečtu.


24 srp 2015, 20:28
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
Ty jo, popravdě nemám moc motivaci psát o akci, na který většina byla :D A hlavně mám samotný koncert tak trochu zamlžený v alkoholickém oparu :D Respektive bylo tám pár momentů, který mi utkvěly, ale jinak to mám takový slitý dohromady, né že bych měl okno :) To spíš povyprávíme na nějáký další akci ;)

Taky Hanz by měl dát dohromady nějáký článek o Trutnově pro webmagazín, pro kterej píše. Viděl jsem nástřel a bude to pěkný čtení :)


24 srp 2015, 20:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 19 bře 2011, 22:16
Příspěvky: 244
Bydliště: Ouběnice
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
Charly píše:
To je hezký jak Idnes hází Prodigy do starýho železa a je vlastně překvapenej, že něčeho byli schopný...diskuzi pro zachování mentálního zdraví raději nečtu.

Přitom Vedral album chválil a Berzr píše (a nebo alespoň psal) rozumně.
Report bude snad brzy, snad se to bude dát číst :D


24 srp 2015, 21:30
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1133
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
U mě zvuk byl divný. Vše se to nějak kulminovalo v korunách stromů, ale jelikož jsem si Prodigy dal úplně z nejluxusnějšího, teda druhého nejluxusnějšího místa v areálu, pěkně z povzdálí, tak jsem slyšel mnoho z živého bubnování Lea, což vepředu slyším jen šrumec činelů, a také mnoho riffu od Roba, které se mi ve předu taky vždy ztratily. V takovém mohutném počtu, i když o něj samotný nejde, jsme se sešli asi poprvé. Jsem rád, že jsem měl možnost se setkat a prohodit pár slov se všemi, kteří dorazili. S některými jsem se viděl i po 5-6 letech. Jsem rád, že máme tak silnou fanouškouskou základnu. I know your rave identity!

Roadblox
https://www.youtube.com/watch?v=kM_uDEO ... e=youtu.be

Voodoo People
https://www.youtube.com/watch?v=nZlI9Pw ... e=youtu.be

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


24 srp 2015, 21:34
Profil
Warrant Officer

Registrován: 08 srp 2012, 15:02
Příspěvky: 131
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
Haha dobrá, počkám si teda na ten report:) Zatim teda články, co jsem o tom četla, nic moc, páč to píšou lidi, co do toho nedávaj to srdíčko :D:D
Kufec: Dík za videa, vypadá to dobře..je fakt, že když jsem na koncertě stála trochu někde jinde než vepředu, tak jsem z toho zas měla úplně jinej zážitek. Obojí dobrý!


24 srp 2015, 22:35
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2223
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
No tak já se začínám probírat ze stavu mrtvých.
Po tom co jsem přijel domů ve 3:45 ráno a vstával jsem v 6 do práce jsem byl docela mimo. Ale trochu popořádku.

Moje přípravy na Prodigy koncert byly letos velmi dlouhé ... začaly už asi měsíc před tím než Radecheck pořídíl group vstupenku 10+1.
Začaly tím, že jsem na ebay při hledání jednoho trička haluzově narazil na tričko uplně jiné a asi po 14 dnech jsem se rozhodl, že jej pořídím.
Není to oficiál a je to z bulharska, ale vypadá dobře... kvalitní tisk, přes celej předek je obal alba IMD čili vzducholoď, záda černy s pár nápisama stylu IMD atd. a snad by to neměl být žádnej šrot. Doma jsem jej tenkrát jen vyzkoušel a pak nenosil, pokřtěno až Trutnovským koncertem.

Cesta z Brna byla strastiplná, ... no ne uplně ale přinejmenším straaašně dlouhá a nezáživná něco přes 3 a půl hodiny.
Na místo jsem dorazil až asi v 17h a už když jsem projížděl okolo areálu, tak jsem si říkal že organizačně to vypadá jako skoro absolutní anarchie.
Stany postaveny i na benzínce atd. Sorta lidí která se tam vyskytovala to byla taky taková čistokrevná pouliční směs.

Nějak jsem se dohoukal s Radkem a za chvíli už jsem měl lístek a následně 2 náramky pro vstup do areálu festivalu. Na co 2? nevím nechápu asi čím víc náramků tím víc trutnoff :)

Tak nějak jsem se s většinou mravenců pozdravil, pár nových jedinců poznal a jak je mým pravidelným zvykem okamžitě zapomněl jejich jména :D

Tak trochu nevěřícně jsem se rozhlížel, kdeže jsme se to octli a Kufec se mě pokoušel uklidit slovy "to je druhá strana měsíce"
Tak to su klidný :)
S některýma jsem prohodil pár slov ohledně mýho běhání a sbírky prodigy.
Co se běhání týče, tak jo den před koncertem jsem se kvalifikoval na mistrovství světa v běhu do vrchu :) (ještě teď mě bolí nohy)
A co se týče mé sbírky, tak jo pořád se rozrůstá :D
Po chvíli se banda nějak rozpadla na několik menších a já šel s jednou skupinkou a najednou zjišťuju, že jsem v jiné skupince a skončil jsem zase s Kufecem :)
Takže jsem sedli se pivkem do stanu a trochu poklábosili.
Z pivka jsme potom šli na boční menší stage kde zrovna do lidí hustili svoje umění Skyline.
No nebylo to špatny ... já si teda dělal srandu, že jim na konci chybí jedno písmenko. Ale hráli dobře i když jsem nic od nich neznal tak rytmicky dobrý a zpěvačka taky nebyla zrovna k zahození :)
Kufec tam ještě zkoušel udělat sám se sebou nějakej mosh pit což se u některých diváků okolo nesešlo s úplným pochopením a posílali jej víc dopředu i když víc v předu už toho moc nebylo ... pár lidí a stage.
Pak ještě než Skyline skončili jsme se přesunuli směrem hlavní stage kde byli zrovna tuším Subways ... ty nebudu komentovat protože prostě nezaujali (aspoň mě)
Chvíli jsem ještě pobyl ve skupince s Kufecem, ale pak jsem se odebral do věčných lovišť.
Prostě jsem na chvíli vypadl z areálu a šel si sednout do auta a trochu se najíst před koncertem.
Když jsem se vrátil tak na hlavní stagi už byl hudební klid. Byl tam jinej šrumec... vše se již chystalo pro hlavní hvězdy večera.
Tak jak jsem skupinku s Kufecem opustil, tak jsem za nimi znovu přišel. ale jen na krátko protože Kufec říkal, že zůstává na místě. Kousek od zvukaře vzadu nahoře.
Jednou to příjde a já na Prodigy půjdu dozadu, ale tentokrát ještě ne, ještě nepřišel ten správnej čas.
Takže přesun do prostoru mezi lavičky a stage (bože tady někdo bude na Prodigy sedět?)
Hmmm jde to nějak z kopce... ne se mnou ale zem od stage k lavičkám je z kopce dolů a ještě občas nějakej schůdek.... no ideální prostor na jakykoliv koncertování ... no tady už můžu čekat cokoliv, ale trochu mi to připomnělo Budapešť v hale (tuším 2012) do koncertu už moc nechybělo a člověk by tu mohl pomale závodně tančit valčík kolik je místa a vůbec není narváno.... u stage se tak nějak trochu tlačily stěží 4 řady lidí.
Říkal jsem si že to je pořád ještě na rýpání v nose místo toho abych se tlačil dopředu.
Postupně se to trochu zaplňovalo tak už jsem se taky šoupnul blíž ke stagi (odhadem tak 8-10. řada) a vklidu se rozhlížel kudy, že bude ta snadná cesta dopředu.
Po chvlice jsem naznal, že tady budou snadny snad všechny cesty, takže jsem si tak v klidu postával prohlížel si stage.
Vlevo měli pověšeny nějaky velky kuchyňsky hodiny :)
V kapse GoPro, že to asi cely natočím. Tentokrát však ne svoje stařičky GoPro Hero 2 ale z práce jsem si půjčil GoPro Hero 4 Silver. Prej má lepší zvuk...no v tom kraválu uvidíme :) Takže při čekání jsem povypínal všechno co při natáčení svítí, čili všechny led diod a displej, aby to zbytečně nedráždilo místní security, protože plán byl tradičně nejdál 3. řada a někteří security nemají pro nahrávání úplně pochopení.

Docela mě teda překvapilo, kolik lidí se tam pohybuje v prodigy tričkách. Bylo jich snad víc než když mají prodigy koncert v nějaké hale.

Koncert začal o něco později než měl, což je normál (lepší než dřív). Já se hlavně těšil na novy tracky, protože Berlín mi nevyšel, takže für mich, na ja das ist premiere. Což se týká i některých věcí co zazněly ne jako tracky ale jako mezihry. Něco lepší něco horší, ale určitě zajímavy. Bylo taky asi poprve (kromě asi mýho prvního koncertu v Brně), kdy jsem neměl v hlavě pořadí tracků z okolních koncertů krom začátku a konce. První 4 tracky jsem věděl a poslední 3. Zbytek jsem měl jen povědomí o tom co hrajou ale ne o pořadí. Což bych řekl, že bylo i dobré po těch x koncertech, ktery jsem znal od začátku do konce.
Zvukově asi nemám co vytknout což mě potěšilo.
S držením 2-3. řady jsem neměl vůbec problém, spíš mě překvapilo, že jak se pohyboval dav tak jsem se najednou ocitnul na chvíli vpravo nebo vlevo asi tak o 5-7 lidí vedle do strany a pak hned zase zpět. Většinu koncertu jsem byl kousíček za Radkem a vedle něj byl Dave a Flinty s Milhauzem.
Na stage přilítl z davu nějakej hadr... je co to je to je vlajka, je to je naše vlajka! Keith si ji začal prohlíže a roztáhl ji. Pak ji hodil zpět, tak byl Radek docela nesvůj, ale uklidnilo ho, když jsem mu řek, že ji chytil Adam.
Všim jsem si, že kousek za mnou (už tak 5.řada) se často rozestupovaly kruhy a občas se i roztáčely. V průběhu Get Your Fight On jsem si ze 3. řady do jednoho odskočil. Bohužel to bylo asi jednu sekundu před srážkou, ale ustál jsem to. Ve videozáznamu je pak slyšet, že tam někdo docela brutálně zařval (naštěstí ne já :)). A kruh mě při sražení dá se říct vyplivnul zpět přímo za Radka :)
Pak se vedle mě na chvíli objevil další z běžců, kolega Vít Pavlišta, který se mnou byl letos na mistrovství Evropy v běhu do vrchu. Jen jsme si řekli zdar a při krátkém uklidnění, se mě ptal kde se tam beru. Tak jsem odvětil, že už jezdím na Prodigy přes 10 let, takže ČR jsem si nemohl nechat ujít i když je to trochu nezvykly prostředí. Byl docela překvapenej :) i když já taky, ale pak už jsem ho zas neviděl, protože zmizel někde v davu.
Pak tam někdy mezi dalšími věcmi přistála naše vlajka znovu a skončila roztažená na nějaké bedně aby byla vidět.
Na konci koncertu už tam ale nebyla (myslím, že ji kapela odnesla asi v pauze)
V průběhu tam prolítlo víc věcí i bubeníkova hůlka, mám pocit, že s ní dostal Radek málem do hlavy :) Pak jsem tam viděl proletět i trsátko.
Pauza před přídavkem byla taková divná, chvíli to vypadalo, že půlka kapela neví jestli má odejít nebo ne, pak teda nakonec na chvíli odešli, pauza byla taková kratší. Na úplném konci pak všichni odcházeli jen Liam zůstal za mašinkama a vypadal taky, že nějak neví coby. Furt tam něco kutil a z těch beatů nakonec vylezlo Out of Space, tak jsem si říkal, že aspoň když nezahráli Wall of Death tak to nahradí tímhle. Bohužel to byl ale jen velice krátkej úryvek z OOS, kterej tak nějak típnul.
Pak si stoupnul před lidi zvedl ruku a odešel. ... Nevím proč nehráli WoD když to bylo v setlistu a i Medicine bylo v setlistu. Což se mi pořád víc a víc jeví jako nejslabší track alba (postupně i slabš než Ibiza což už je co říct :)), ale zahrát to mohli.
Koncert celý nahraný, výsledek neznámý.

Na konci jsem si potom všim, že je kousek vedle i VooDoo a po koncertu se objevila i Pheeew.
Po koncertu samozřejmě pár lidí dostalo setlist a pak následovalo grupen focení. ...bylo nás docela dost bych řekl :)
Potom jsme ještě v pár lidech šli ke vchodu kudy asi chodily kapely a press, bohužel ee, tak jsme se ještě šoupli k autobusu, ale poté co na nás nějaký týpek (asi člen subways) vystčil z okýnka holej zadek a při ujištění, že to opravdu není bus prodigy, že ti už odjeli medvědama pryč, jsme se tak nějak rozešli.
Já se vydal autem zpět do Brna, protože hned ráno jsem musel do práce.
GoPro 4 má vzadu nejen displej a umožňuje přehrávat, ale má i malý repráček, pustil jsem koncert a položil gopro na palubovku pod tachometr.
Hlasitost nic moc, ale aspoň něco, stejně nemám rádio.
Vyjedu z areálu a hned mě stopovali naši kamarádi "buzerovat a prudit". Shodil jsem gopro na sedadlo, aby je to nedráždilo. Dobrý večer (snad ráno) prosím váš řidičský průkaz. V autě bordel jak v tanku, rozházeny spoceny hadry atd. No to ho budu muset někde najít. Podám mu řidičák, švestka na to čumí a říká kolega u vás ještě vyloučí alkohol. Přemýšlel jsem jak asi takovej orgán alkohol vylučuje :) ale nic jsem na to neříkal. Došel druhej tak jsem se fouknul zapípalo to, ... v pořádku můžete jet.
Mezitím v kameře chcípla baterka, takže jsem kousek poodjel a v další vesnici zastavil vyměnil baterku a znovu pustil koncert a vydal se na cestu.
Už cestou zněl záznam docela použitelně. I přes nekvalitní repráček bylo jasné, že zvuk není přetížený jako u GoPro 2.
Včera jsem tak zběžně proklikal celej koncert na notebooku se sluchátkama a musím uznat, že u GoPro 4 je obraz o něco lepší všeobecně a co se týče zvuku, tak tady je to opravdu velkej skok dopředu oproti dvojce.

Takže doufám, že v brzké době můžete očekávat celej koncert na youtube a asi i ke stažení z Mega nebo něčeho takovýho, jen to nejdřív budu muset přechroustat v počítači protože jsem to točil na 60 snímcích za sekundu.

Toť střípky mé paměti... se divím že jsem toho napsal tolik, když si často nepamatuju ani co se dělo včera :)

_________________
I have no words... Fuckin death


25 srp 2015, 14:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 19 bře 2011, 22:16
Příspěvky: 244
Bydliště: Ouběnice
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
http://www.rockandpop.cz/live/trutnoff- ... o-obyvaku/

Takhle bych shrnul celý festival....


25 srp 2015, 15:27
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
Sakra, super čtení chlapi :) Btw kdo tam tu vlajku házel napoprvé? Že bych to zkoušel nadvakrát? :D Ani jsem popravdě netušil, že letěla od stage zpátky, natož, že jsem ji chytil. Nicméně to vysvětluje, proč se tam o ni se mnou začal nějáký chalan přetahovat :D A když jsem ji hodil zpět na stage, tak jsem jen za sebou slyšel "čurák" :D


25 srp 2015, 15:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2008, 21:42
Příspěvky: 373
Příspěvek Re: Live @ Trutnoff Open Air 20.-23. srpen 2015
Já teda viděl že jí Keith prvé hodil zpět. Proto sem pak nechápavě koukal na Radka když mi řekl že vlajku mají Prodigy :D

_________________
The Day Is My Enemy


25 srp 2015, 16:56
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz