Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 01:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha 
Autor Zpráva
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 19 bře 2011, 22:16
Příspěvky: 244
Bydliště: Ouběnice
Příspěvek Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
Zdá se, že se tohle myslí docela vážně.
Ultimátní mega-praso-punko-bordel, absolutni anihilace třináctek v OuTů. Je kacířstvím takové téma publikovat na foru, jenže se tam "chystá" nezanedbatelná část crew.
Takže, jdem do toho? Fakt to chceme udělat?!
Lupeny startují na nějakých 2200,- za místa "sezení před halou" a pokračují k nebeským 6000,- za "šáhni Džastynovi na švába" místa. A to je docela randál :D


09 pro 2015, 23:24
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2223
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
WUT? ... WTF?
Chápu to správně jako nalítnout do kyslík arény na toho ychtila a trochu jeho hebefilním fanynkám a jemu značně znepříjemnit koncert například transparentem "I wanna cut your balls for your better voice" nebo "turn off playback" ? :)
Jestli jo tak jako nápad je to dobrej, ale nevím jestli by se mi za takovej výstřelek chtělo vyhodit tolik peněz.

_________________
I have no words... Fuckin death


10 pro 2015, 02:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
Za ty prachy fakt ne :D Ale naprosto chápu, že by to pro někoho za určitých okolností byla ideální příležitost jít se vylejt, dělat pordel a dát pár loktů náctiletejm slečnám mezi oči :D


Ale teď vážně, to haló a celej ten "OMG, deme tam!" postoj, kterej vznikl kolem tohodle koncertu beru jen jako zábavnou recesi. Sice mě tahle muzika dokonale míjí, ale že bych jeho fanoušky/fanynky měl za kulturní idioty, to zase ne. Prostě sto lidí, sto chutí. Ostatně i já mám svou guilty pleasure muziku :D

A když už přeci jen Justin, tak zpomaleně, bez prdele, je z toho vážně skvělej ambient :)



10 pro 2015, 11:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2013, 09:26
Příspěvky: 135
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
Je mi do toho sice h..., byl jsem jen zvědavý co tu ten topic dělá, tak jsem se mrknul. Ale teď jsem mírně v šoku, že lidi co poslouchají Prodigy jsou vůbec schopný uvažovat tímhle směrem. Jakože co je dobrýho na tom trollit na koncertě nějakého interpreta pro holčičky (které budou mít za rok jiného idola, nebo začnou poslouchat něco lepšího). Nevím co jste poslouchali ve 12-13 vy, ale tipuju že nejen kvalitní muziku. Já osobně např. 2 unlimited. Představa, že ve 13ti jdu natěšený na jejich koncert a potkám se tam s bandou týpků okolo 30ti let co mi chtějí dát loket je fakt totální WTF + facepalm. Ani za 2000,- ani zadarmo.


10 pro 2015, 12:52
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
Některý věci bereš až moc doslova :D Jsou tu sice tací, kteří si zapogovali i na Lunetiky, ale snad každej tu má nějákou hranici. Aspoň v to pevně doufám :D


10 pro 2015, 13:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2013, 09:26
Příspěvky: 135
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
Adamicz píše:
Některý věci bereš až moc doslova :D Jsou tu sice tací, kteří si zapogovali i na Lunetiky, ale snad každej tu má nějákou hranici. Aspoň v to pevně doufám :D



No, já právě doufám v to, že tu diskuzi chápu špatně :) Ale jak jsem psal - je mi do toho h...


10 pro 2015, 13:22
Profil
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2015, 10:40
Příspěvky: 129
Příspěvek Re: Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
MichalO píše:
Je mi do toho sice h..., byl jsem jen zvědavý co tu ten topic dělá, tak jsem se mrknul. Ale teď jsem mírně v šoku, že lidi co poslouchají Prodigy jsou vůbec schopný uvažovat tímhle směrem. Jakože co je dobrýho na tom trollit na koncertě nějakého interpreta pro holčičky (které budou mít za rok jiného idola, nebo začnou poslouchat něco lepšího). Nevím co jste poslouchali ve 12-13 vy, ale tipuju že nejen kvalitní muziku. Já osobně např. 2 unlimited. Představa, že ve 13ti jdu natěšený na jejich koncert a potkám se tam s bandou týpků okolo 30ti let co mi chtějí dát loket je fakt totální WTF + facepalm. Ani za 2000,- ani zadarmo.


JB je pro mne něco jako DG pro Prodigy...loutka. Sice je hudebně znalý ..umí na klavír a na kytaru i bicí, ale to co představuje mi smrdí.

Jo v našich letech to byli kelly family, east 17, Fun factory a pod. Jenže já už od 13 měl v uších techno a prodigy, takže je to spíše o tom kdo více žere konzum a kdo se chce držet toho jak mu co sedne a nemusí to být davové šílenství. Do 11 let byl můj kápo Michael Jackson a na něj bych zašel i teď.


10 pro 2015, 15:59
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1133
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
Jsem jednoznačně proti tomu. I kdybych už nevěděl co s penězi, tak bych se nesnížil k tomu, abych kazil zábavu konkrétně v tomto případě třináctkám. Jasně, sem tam si utahuji z Justina, ale před lidmi, před kterými vím, že s velice vysokou pravděpodobností ho nemají za idola nebo něco podobného. Nechtěl bych urazit jakýmkoliv způsobem něčí vkus.
A ještě jedna připomínka, nevěřím Hanzovi, že to myslí vážně.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


10 pro 2015, 17:38
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2223
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
Berete život moc vážně :)
I když já vzhledem k aktuální situaci tak nějak hledám jakoukoliv záminku k nějakýmu odreagování.
Takže když jsem to čet tak jsem si vzpomněl na DJ duo SLAM a hned mě začaly napadat ftákoviny :)
O nějakých loktech nebyla nikde řeč, osobně jsem dal loktem na koncertu někomu jen jednou a to mě dloubal do žeber docela bolestivě hodně dlouhou dobu a ani po upozornění nedal pokoj. Sám nejsem žádnej skalní antibieber, jen nechápu co na něm lidi vidí a nemám rád "zpěváky" kteří jedou co chvila na playback na živým koncertu.
I kdybych byl takovej velkej šílenec tak za ty 2 litry by mi to nestálo.

A když už sme u toho, já poslouchal okolo 13 let řek bych docela kvalitní hudbu, MJ, Queen, GN'R, R.E.M., Prince atd... prostě nesmrtelnou hudbu.
No i MJ čímdál víc zpíval na playback ... bohužel, ale u něj to bylo spíš ze zdravotních důvodů a vzhledem k choreografii a to že chtěl show až moc dokonalou.
A třeba East 17 si rád poslechnu i dnes a určitě to nepovažuju za šrot... tihle kluci si psali hudbu hodně sami narozdíl od jiných boybands a taky neměli jen slaďoučky věci
I spoustu dalších kapel z 90'

_________________
I have no words... Fuckin death


10 pro 2015, 22:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 02 bře 2009, 23:12
Příspěvky: 274
Příspěvek Re: Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
Hoši já to myslel z prdele, proto jsem vás zaslal ty pozvánky na fuckbooku na Justina. :D Nešel bych na něho ani zadarmo, natož vyhazovat 2 litry a více...škoda peněz... Jinak jo na Lunetic jsem s pár kolegama dal pogo a bylo to naprosto luxusní a poslouchat kecy 30letých slečen kolem nás, že se máme uklidnit a ne se chovat jako opice. :D To mi spíše dodalo ještě více agresivity do skákání a loktění. :D Jinak chystá se někdo z crew ještě na Massive Attack do Vídně 20. února???


13 pro 2015, 21:23
Profil ICQ
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 19 bře 2011, 22:16
Příspěvky: 244
Bydliště: Ouběnice
Příspěvek Re: Justin Bieber 12.11.2016 O2 Praha
Kufec píše:
A ještě jedna připomínka, nevěřím Hanzovi, že to myslí vážně.

Jedině by mi to kázala novinářská profesionalita, a nemyslím si, že tam od nás budou někoho posílat. Ačkoliv by to byl zajímavý článek, "Bieber očima hejtra" :D


14 pro 2015, 17:58
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz