Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 30 kvě 2024, 19:54

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
 UK & Europe tour 2018 (Nov, Dec) 
Autor Zpráva
General

Příspěvek UK & Europe tour 2018 (Nov, Dec)
Jak jste si všichni asi všimli, tak Prodigy ohlásili s novým albem Tour v UK a v Evropě na konec tohodle roku. Viz link:

https://www.youtube.com/watch?v=mjlz-wY ... e=youtu.be

Listopad
2. (pá) SEC Centre, Glasgow, Scotland
3. (so) Motorpoint Arena, Nottingham, England
5. (po) Brighton Centre, Brighton, England
6. (út) Plymouth Pavilions, Plymouth, England
8. (čt) Echo Arena, Liverpool, England
9. (pá) Motorpoint Arena, Cardiff, Wales
10. (so) Arena Birmingham, Birmingham, England
13. (út) First Direct Arena, Leeds, England
14. (st) Alexandra Palace, London, England
15. (čt) Alexandra Palace, London, England
27. (út) Max-Schmeling-Halle, Berlin, Germany
28. (st) Zenith, Munich, Germany
30. (pá) Modigliani Forum, Livorno, Italy

Prosinec
1. (so) RDS Stadium, Rimini, Italy
3. (po) Hallenstadion, Zürich, Switzerland
4. (út) Festhalle, Frankfurt, Germany
5. (st) Mitsubishi Electric Halle, Düsseldorf, Germany
7. (pá) Forest National, Brussels, Belgium
8. (so) Rockhal, Esch Sur Alzette, Luxembourg
9. (ne) Ziggo Dome, Amsterdam, Holland

Jak to vidíte s účastí? My s Flinty jsme na ně chtěli jít do Londýna, ale ty londýnský termíny jsou na pytel. Vlastně celkově to UK tour je pro nás časově na pytel, skoro všechno přes týden. Nevychází mi totiž už dovolená :) Jedině teda toho 2. nebo 3., tam už mám naplánovaný volno, který jsme sice chtěli využít jinak, ale pro Prodigy to obětujeme :) Takže za nás to spíš vypadá na něco vyloženě jen na otočku, ale ještě uvidíme, je to moc čerstvý... Každopádně tento rok chceme ještě minimálně jeden gig, samozřejmě kvůli novýmu albu :) Jaká je možnost, že se ukážou ještě blíž, neumím posoudit.

Mimochodem, pokud máte jako my pre-order novýho alba, tak budete mít i možnost koupit lístky na UK tour v předprodeji od 29.8. Měli bychom teda jednat co nejrychleji...

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

24 srp 2018, 06:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
General

Příspěvek Re: UK & Europe tour 2018 (Nov, Dec)
A co Frankfurt, nebo Lucembursko v prosinci?

24 srp 2018, 14:56
Site Admin

No tak někteří jako třeba já si ještě nevšimli :) takže díky za info
Já někdy začátkem listopadu mívám volno co se týče trénování, protože v tu dobu tak nějak končím sezonu a většinou si beru v práci nějaky volno tak možná bych to využil na nějakej koncertík, ale na to je pro mě "moc brzo". Takže v průběhu mrknu jak se dá nějak rozumně dostat na jednotlivy místa a dál se uvidí, každopádně termíny nějak beru v potaz.

Jinak preorder stále ještě nemám, protože Prodigy balíčky jsou sestaveny, jak bych to řek pro mě uplně na ho.... Tričko s busem se mi nelíbí, takže o něj zájem nemám, tričko NS1 je vyprodany protože dodatečně dopsali že je to limitovka 150ks :D.
Chtěl bych kazetu, CD, průhlednej vinyl a autobus, jenže balíček s autobusem je zaroveň ještě s černým vinylem... hmm tak možná budu mít černej navíc ještě pořád nejsem rozhodnutej, zas jestli někdy v budoucnu koupím gramec, tak bych pouštěl černej a průhlednej bych nechával "factory sealed" :)

24 srp 2018, 15:09
Major

Strýčku takže už nebudeme habsburkové ale lucemburkové? :D Jako silně nad tím Lucemburskem uvažuji. Je to sobota a to mi vyhovuje. Ten letecký spoj je taky OK. A konečně na židy můžeme letět, takže zase něco nového. Ale výlet to bude kua hodně drahý. Typuju min. tak 7 litrů se vším.

25 srp 2018, 12:27
Profil ICQ
General

To Lucembursko mě taky napadlo, ale jak se tam dostat? Kdyby to aspoň bylo v hlavním městě, ale tohle je kdesi "na venkově". Sedlo hoď mi sem pls jaký letecký spoj si vykoumal.

Jako nejraděj bychom šli do toho Londýna, ale prostě nemám už dovolenou :) Tak přemýšlím o úskalích neplacenýho volna :D

25 srp 2018, 13:05
Major

https://www.skyscanner.cz/doprava/lety/ ... 1812091400 tady je ten link a vykoumal to hodný strýček :) Časově a finančně mi to vyhovuje. V týdnu ve škole rozhodně volno nedostanu, takže mi zbývají pátky nebo víkendy na pořádný židácký koncert. Ta hala je v Esch-sur-Alzette, což je druhé největší město v Lucembursku s pouhými 33 tisíci obyvateli, takže se domnívám, že by to mohlo být takové opět "rodinné" jak FEZEN. :D Ta aréna má dva sály. Jeden je pro 6 500 mravenců a druhý pouze pro 1 200 mravenců. Osobně si myslím, že koncert bude v tom větším sále. Ale ruku na srdce, co je pro nás 6 500 lidí??? To zase budu v kotli za pár sekund i s pifkem v ruce. :D Bylo to otevřené v roce 2005, takže moderní to asi bude. Lucembursko je dlouhodobě první v Evropě, co se týká HDP na jednoho obyvatele, takže si myslím, že i ta kulturní, ubytovací a dopravní sekce tam bude úplně někde jinde než v naší české Mezopotámii. Jinak to město je 15 km od hl.města a vlakem jsme tam z hlavního města za cca. 20 minut. Takže můžeme dát "rychlo-kýbl". Spoje jezdí pořád. Aréna je přímo u francouzských hranic a v těsné blízkosti vlakového nádraží. Díval jsem se na booking a dvoulůžkový pokoji v tom městě vychází cca. na 1500,- Kč se snídaní. Jako vánoční dárek, rozmlácení lucemburských držek a vyplenění lucemburského velkovévodství je tohle ideální a co myslíte vy??? :D

25 srp 2018, 13:38
Profil ICQ
General

Díky za zevrubné geografické info sedlo :D

Ten spoj je fajn, ale pro nás vlastně nepoužitelnej. Letí to z Práglu dopoledne, což by pro nás znamenalo vyrazit z Levoče nočním vlakem už v pátek večer a tomu se chcu pokud možno vyhnout. Kdyby něco letělo z Popradu, tak to je jiná. Nevím, nevím, z tohodle tour to za nás vidím max. na ten Nottingham 3. listopadu, protože to je v době kdy mám v pátek denní volno, tudíž nám na to vyjdou přesně ty 3 dny pá-so-ne. Ale uvidíme, ještě to Lucembursko úplně nezavrhuju - hlavně se mi líbí ta hala, mohlo by to být takový "rodinný" přesně jak říkáš :)

25 srp 2018, 14:31
Major

Díval jsem se na ostatní gigy a nejblíže je prostě to Lucembursko. Navíc ta hala je fakt malinká, to bude dobré. Uvidím, co ještě přidají za destinace. Docela se divím, že letos nehráli ještě v Polsku, když tam mají takovou obrovskou fans základnu.

25 srp 2018, 15:30
Profil ICQ
Site Admin

milhauz: tak můžete letět Poprad-Praha tam něco lítá ne? :D

25 srp 2018, 16:09
General

lukuc, lítá, ale ty ceny a časy...prostě to Lucembursko časově i finančně zatím vypadá strašně náročně. Zkusím to ještě nějak vymyslet, ale zatím to vidím na účast tak na 10% :(

25 srp 2018, 19:50
General

Sedlo ty mě děsíš. Fakt to dáme? Ta cena letenek je tam i zpět? 7000 letenka. Lucembursko je kur.vsky drahé. Asi se tomu začnu taky věnovat přes týden. Jako a chceš letět zpět v neděli už v 9:10? nebo až s tím v neděli v 19:a nějaké drobné. Ještě jsem to nekoumal finančně, ale jestli by to ubytování bylo fakt tak "levné" na Lucembursko, tak v poho. Myslíš, že v letadle nám povolí vlajky vyvěsit do oken, aby viděli při řistávání v Lucembursku, že přiletěli burani z ČR. Začínám šetřit. Bráchovi jsem volal a ten to hned zamítnul :D. Ale já pořád uvažuji. 50 na 50....přemlouvejte mě, prosím :D.

25 srp 2018, 20:06
General

:D Maroslave, bavíš mě, ale v dobrém slova smyslu. Já osobně v úterý zasednu k PC a zkusím vykoumat Lucembursko a ten Nottingham (zatím asi jediný 2 koncerty o kterých s Flinty rozmýšlíme). A když mě nám neklapne ani jedno z toho, budem doufat, že se co nejdřív dostaví někam blíž.

25 srp 2018, 20:12
General

Dneska jsem mluvil s mou sousedkou, která má přes osmdesát, a ta mi řekla, že stáří je na hovno. Řekla mi ať si ještě užívám, jak jen můžu. No a já v porovnání s jejím věkem v tak "mladém věku" už skoro nemůžu :D. Osmdesát je pro mě nereálné a tak Lucembursko byla jasná volba :D. Tam asi netřeba víza. Vždyť jsou taky v EU.

25 srp 2018, 20:24
Major

Zdravím všechny mravence! Vidím, že část z vás je pořád nerozhodnutá, tak vás začnu přemlouvat. Mám to totiž strašně rád! :D :D :D Dejme si dohromady klady a zápory lucemburského gigu. Nejprve bych začal tím záporem, který se mi jeví jako jediný a tím je každopádně cena výletu. Trošku jsem to už počítal, takže: cena letenky je 3000,- (je tam i ta zpáteční), lupen na gig, když to přestřelím s ohledem na to, že Lucembursko je nejvyspělejší země Evropy, tak dejme tomu 2500,-, ubytování 700,- na osobu se snídaní v tom městě Esch (našel jsem ale v hl.městě i hostely, kde to vycházelo 500,- - 600,- na osobu se snídaní), dále doprava vlakem po Lucembursku z hl.města do Esch a zpátky cca. 200,- (našel jsem, že dvouhodinové jízdenky na vlak stojí 2 éčka), doprava vlakem ze Slovenska, případně z Moravy do Prahy a zpátky cca. 1000,- když to přestřelím, útrata v Lucembursku (chlast, drogy, žrádlo) 2000,-. Dohromady tedy nějakých 10 400,- ale typuju, že na 10 000,- se v pohodě vlezem. Fezen festival se vším všudy mne vyšel na 6 000,- nebo 7 000,-,. Ale samozřejmě to je pro mne největší zápor celé akce, prostě ta cena...Tak a teďka se dostávám k těm kladům, kterých je docela hodně: uvidíme Prodigy live cca. měsíc po vydání alba a zažijeme atmošku, jako když v únoru 2009 bylo vydáno IMD a bylo se v Blavě v březnu anebo když TDIME vyšlo v březnu 2015 a v dubnu se bylo v Berlíně. Zažijeme jeden z prvních koncertů po vydání "NE -turistů" :) Dále to pro mne i určitě pro několik z vás bude první gig, který by se absolvoval letecky. Ten spoj 10:35 z Práglu a Lucemburk 13:30 je ideální. Do Prahy se dostaneme prvním ranním vlakem z Moravy. Dále v Lucembursku na přesun do Escha typuju časově kolem 16 hodiny a budeme na místě. Zpátky neděle 11:20 Lucemburk a Praha 14:00. Na Moravu případně na Slovensko se do večera určitě pak vlakem dostaneme. Další kladem je MHD systém Lucemburska, který je vysoce rozvinutý a integrovaný. Vlaky do hl.města jezdí co půl hodiny z Esche. Tato země je navíc malinká, takže ty přesuny jsou na velmi krátké vzdálenosti. Dáme ve vlaku rychlo-kýbl se slámkama! :) Dalším kladem je ta vyspělost země. Jak jsem již předtím psal bude to dopravní, ubytovací a kulturní sekce na daleko vyšší úrovni než u nás. Dalším kladem je to, že ta aréna je v těsné blízkosti vlakové nádraží. Odpadnou nám nějaké delší přesuny. Další klad je ten, že ta hala je "pouze" pro 6 500 mravenců, takže to bude jistě "rodinné". :D A poslední klad co mne napadnul: je to v těsné blízkosti francouzských hranic. Třeba bude afterparty ve Francii anebo si uděláme tour de pubs po Francii taxíkem, když nám dobře jebne. :D Když nám jebne trochu méně, tak můžeme zakalit ještě v tom městečku. Má to pouze 33 000 obyvatel. Strejdo vždyť je to menší než Třínec. :D Budeme králové a lucemburkové in da bar!!! :D Mám rád ty hospodské tahy po gigech. :) Takže když to shrnu našel jsem 1 zápor a 7 kladů. Pokud se 1 - 2 mravenci ještě rozhoupou jít do toho se mnou, tak půjdu. Samotnému se mi ale nechce. Pokud se teda rozhoupeme řešil bych to následně: lupen - letenka - ubytko - doprava vlakem po Lucembursku - doprava z ČR do Prahy na letiště a zpátky. Tak co vy na to???

26 srp 2018, 10:18
Profil ICQ
General

Se mnou a s Lukaszem můžeš počítat ;). Dneska jsem mu volal :D. Klasická moje otázka jedeš? Lukasz: Jo! Já: Ty víš, ale bude to nákladněj....Lukasz: Peníze neřeš :D. Lupeny bych okamžitě řešil, jakmile budou k mání. Já počítal s 20 000 kč. Ubytko chci vymazlené jak pro slečinky. Žádný hostel. Potřebuji si po gigu pořádně odpočinout. France mi nepřipadá jako dobrá varianta. Po gigu bych zakalil ve městě. Plán lupen - letenka - ubytko - doprava vlakem po Lucembursku se mi velmi zamlouvá. Tak zimní boty si už asi letos nekoupím :D. Ten lupen podle mě se nepřehoupne přes 1500 kč. Prodigy jsou den před tím v Bruselu (asi něco budou projednávat) a tam lupení, které se už prodává vychází kolem 1200 kč. Sedlo máš možnost nakoupit hned tři tickety z práce třeba? Já tu možnost nemám. Jsem hodně hlídaný softwarem v práci. Protože po tom se spráší 6500 kapacita. Peníze na účet ti pošlu. Řešil bych to přes oficiální zdroje.
https://www.rockhal.lu/featured/

https://www.songkick.com/concerts/35066 ... tent=88480

26 srp 2018, 11:49
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další