Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 30 kvě 2024, 20:59

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 GIGS 2022!!! 
Autor Zpráva
Site Admin

Příspěvek Re: GIGS 2022!!!
já myslím že lístky ještě budou, nikdy nedají plnou palbu naráz, otázka je kdy a kolik :D ale obávám se že já se na ten koncert stejně nedostanu, takže snad příště

12 bře 2022, 15:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
General

milhauz píše:
Kufec píše:
Zase se to rozjíždí ve velkém. Líbí se mi ten hlad jaký máte. Taky jsem hladový. Ale já si počkám na nějaký koncert, který bude blíže mému bydlišti. Ale Brixton si dát, by byl velký zážitek. Snad někdy jindy.

Škoda, čekal jsem, že tam spolu zapaříme jako tehdá v Maďarsku, ale tak uvidíme se aspoň na Pohodě. Tam snad jdeš ne??

Pohodu jedu ;). Na Pohodě zapaříme.

14 bře 2022, 22:53
Warrant Officer

Koukám, že už SOLD OUT.
Přeju, ať se gigy vydaří a očekávám report!

15 bře 2022, 17:27
General

Přesně tak, jak řekl MichalO. Já se úplně těším i když nejedu ani na jeden gig. Těším se na velkou dávku videí, fotek, dojmů, reportů.

15 bře 2022, 23:53
Site Admin

No tak pro mě už je teď 100% jisty že tuhle tour nedávám
dnes jsem uvalil dohromady cca 60000Kč za lístky na Rolling Stones :D
Já a brácha jedem na koncert v HydeParku 24.6. (cca 7500/osobu - téměř u podia)
a pak Já, brácha a další 2 lidi jedem do Vídně 15.7. (cca 11500/osobu u podia) a to bude docela masakr s cestováním protože pojedem z tater do vídně (min. 5h), koncert, asi přespání, ráno zpět asi 5h) a pak další den odpoledne jedu zas do Brna :)
Takže doufám že budou nějaky zajímavy reporty z Prodigy

16 bře 2022, 21:04
Warrant Officer

Já jsem teda hodně zvědavý na playlist.
Co bych každému přál: zažít Mindfields a Funky shit naživo, to je nářez. Tak snad vám to tam zahrají.
Resp. bych vám přál, ať zahrají vaši oblíbenou :)

A jsem zvědavý, jak si poradí s Firestarter a Breathe. Buď je vynechají nebo dají Keitha na plátno?

17 bře 2022, 12:54
Site Admin

Playlist uplně neřeším, Myslím že se změní. Jak Liam psal že to bude komplet průřez všema albama to jsem zvědavej, ale to je byl v reálu i doteď.
Spíš jsem jsem taky zvědavej jak to bude s Keithovýma trackama, jestli budou, nebo je úplně vyřadí, a jestli budou tak jak se k tomu postaví, jestli tam bude někdo jinej místo Keitha, nebo to udělají instrumental.
No necháme se překvapit

17 bře 2022, 13:36
General

Osobně si myslím, že to spíš vynechají, max. dají nějakou kratší verzi nějakýho tracku, třeba Firestartera, kde bude Keith na plátně, jako poctu... ale uvidíme. Když už jsme u těch nápadů, tak kdysi jsem kdesi viděl nějaký video, kde dali Michaela Jacksona (nebo Prince, už nevím) jako hologram a nevypadalo to vůbec zle :)

Já bych chtěl nějaký ty shity, který jsme nikdy neslyšeli naživo, jestli teda Liam nekecal. Pak hlavně samozřejmě ty starší věci. Rhythm of Life je můj sen, ale raději nic neočekávám, abych nebyl zklamanej :D

17 bře 2022, 14:33
Warrant Officer

Z těch shitů bych si dal We eat the rhytm :)

17 bře 2022, 15:35
Major

Lukuc jsi šilenec. :D Ale když něco miluješ, tak peníze se neřeší. Můj nejdražší lístek byl GnR v Praze 2017 tuším do kotle za 3500,-. Více bych asi za lístek nedal. Teď mne docela rozsekala informace, že RHCP a jejich první koncert na Slovensku v Blavě lístek do kotle kolem 6000,-.

18 bře 2022, 17:25
Profil ICQ
Major

Jinak ty vokály pana Keitha....dokážu si představit jen dvě persony, které by to mohli dát místo něho fyzicky na place. Měl by to být punkový hlas, takže první mne napadá pan Iggy, který má zkušenost s trackama s Underworld a na pódiu je v 75 letech pořád neskutečný satan a druhý kulihrášek mne napadá Johnny Rotten ze Sex Pistols, který má zase super kolaborace s Leftfield.

18 bře 2022, 17:30
Profil ICQ
General

Je teda fakt, že nějakých 12 táců za lístek je exrtém, to bych asi taky nikdy nedal. Když byli Prodigy ve Vídni v 2015, tak byl lístek za 140 eur a už to mi přišlo celkem dost. Ale tam byli jako předskokan Public Enemy, takže se to dalo pochopit. Na SOAD v Praze 2017 to bylo ještě o něco dražší, ale tam zas byla výjimka v tom, že bychom je už nikdy nemuseli vidět. Teďka lístek na Brixton na jeden koncert stál 49 liber, což je úplně v pohodě cena. Ale musím říct, že jsem byl naladěn tak, že i kdyby to bylo za dvojnásobek, bral bych to bez mrknutí oka :D

A ještě k tomu Keithovi, tak za sebe musím říct, že bych nechtěl někoho místo něho. I kdyby to měla být nějaká jiná legenda. Prostě to bych nepřijal. Buďto on, nebo nikdo :(

19 bře 2022, 10:45
General

sedlo píše:
Lukuc jsi šilenec. :D Ale když něco miluješ, tak peníze se neřeší. Můj nejdražší lístek byl GnR v Praze 2017 tuším do kotle za 3500,-. Více bych asi za lístek nedal. Teď mne docela rozsekala informace, že RHCP a jejich první koncert na Slovensku v Blavě lístek do kotle kolem 6000,-.

Počkej, ale ti Red Hoti by měli být v rámci toho novýho festivalu Lovestream ne? Takže tam máš v ceně lístku dalších x interpretů na různý dny. Jo ledaže myslíš lístek na 1 den. Nevím, já tento fesťák moc nestudoval :D

19 bře 2022, 10:50
Major

Ano, je to pouze na 1 den tak mne ta cena pobavila. :) RHCP u mne skončili při albu Stadium Arcadium. To už bylo dost vyměknuté, ale dalo se to ještě poslouchat a hitovek tam bylo taky dost.
Od té doby, co nefetují to stojí za hovno. Pak od nich odešel Frusciante a vydali bez něho dvě alba a to byla katastrofa, teď se sice vrátil, ale myslím si, že jejich doba už skončila.

19 bře 2022, 16:30
Profil ICQ
General

Musím souhlasit s Milhousem. Prostě Keitha někým nahrazovat, i kdyby nějakou personou, tak bych to neakceptoval. A už vůbec bych nepřijal, kdyby ho nahradili nějakou karikaturou, která by si na něj hrála!
Já za lístek nejvíce dal na U2 (VIP sektor v Chorzow).
Jinak jak řekl MichalO, taky mě zajímá jestli ty tracky vyřadí jako byl Breathe nebo Firestarter. Firestarter určitě dají, ale myslím si, že buď jej nějak předělají, nebo dají link. A nebo jako poslední track uzavírací komplet s Keithovýma vokálama ze soundsystému.

23 bře 2022, 17:43
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další