Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 29 bře 2024, 06:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva 
Autor Zpráva
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
Mildo, souhlasím. Výše jsem v podstatě říkal to samé.

A nejlépe kdyby se to dalo počítat na ročníky posléze. Nechci aby se naše vazby přetrhaly. Mým přáním je udržet tuhle komunitu.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


08 bře 2019, 17:57
Profil
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
Takže jestli jsem to pochopila tak chcete udělat veřejné rozloučení s Keithem, potom chatu a pak to opakovat?
Tak pojďme tedy začít reálně řešit to rozloučení, který by chtělo udělat asi co nejdřív dokud je to tak nějak čerstvý.

Já vím, že spousta z vás je z daleka a ještě dál, takže respektuju návrh udělat to třeba v Brně. Ostatně nejsem vůbec proti tomu... Když už teda nějaký město tak aspoň to Brno, ale stěně to sem musim napsat :D jsem za Prahu a ne teda kvůli tomu ze tu bydlím, ale protože to proste bude pro všechny a široká kulturní veřejnost se spíš sjede do Prahy (nebo teda Brna no..)...Pamatuju si na tpen (myslimze 2011) dole v crossu a bylo to super. Tam jsem si vás teprve oťukávala :D Pustil se na projekci koncert (nejlepší a ted už vlastně jediná možnost jak si užit koncert :cry: a pak hrál DJ. Nemusí to bejt cross ale to místo samo k sobě je taky důležitý. Ale zrovna do crossu si myslím ze by mohlo chtít přijít celkem dost lidí na tento typ akce a podle mě se to hodí.

A určitě bych ráda aby se to opakovalo, jak jsem už říkala bude to vlastně jediná možnost jak si užit koncert :cry: :cry: :cry:


09 bře 2019, 19:09
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
Když jsem o tý chatě psal Nedovi, tak prý o TPEN už přemýšlel, ale taky myslel spíše na něco soukromnějšího. Nadhodil jsem mu teď klasickej TPEN a někdy později tu soukromou akci, tak uvidíme.

Jinak ta Praha, jakožto centrum "kulturní veřejnosti", o tom žádná, ale stejně tak může zafungovat i to Brno, na to je snad veliký dost :)


09 bře 2019, 20:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
No určitě možno udělat obojí jak veřejné TPEN tak samo i chatu. S veřejným souhlasím klidně s pheeew, přecejen v praze by se asi sešlo víc lidí. No brno... nevím kdo by to tady organizoval, já v brně ani už neznám hospody a kluby :D
Chata následně pak kdekoliv ale tu bych už asi blíž brnu uvítal.

_________________
I have no words... Fuckin death


10 bře 2019, 00:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
Ale teda uz se me na to lidi docela ptaj ze jako jestli neco takovýho budeme delat :) takze bych s tím neotálela. I kdyz zas na druhou stranu nic se nemá lámat pres koleno zejo.. Kdyz to bude rozloucení, tak si myslím, že by mohlo přijít i víc lidí mimo nás. A i kdyby ne, tak asi bych si s váma moc ráda zatancovala "na koncerte" Prodigy!


10 bře 2019, 18:13
Profil
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
Co kros a nebo zas to vacuum?


13 bře 2019, 17:01
Profil
Sergeant

Registrován: 10 pro 2015, 23:36
Příspěvky: 46
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
Ja jsem bohuzel nedal zadnej gig spolecne s vama, ale uz od svyho prvniho gigu(trutnov15) tu hltam vase infa,zazitky a tak.. fakt sem se po frankfurtu tesil ze hecnu nejakej koncik svama, lidma stejne zapalenyma jak su ja. Bohuzel nikoho neznam osobne, takze je nerealita prisrat se na vasi akci na chate... proto bych byl rad kdyby probehla nejaka verejna tpen.. chtel sem uz na podzim do pardubic, ale nakonec sem dal prednost live verzi... jeste ze tak..


13 bře 2019, 23:01
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
V Brně těch klubů, kde by se taková akce dala uspořádat, je taky dost. Takle z hlavy mě napadá například Mersey Klub. Takovej menší klub se stagem. Promítat by se tam snad dalo taky. Je to relativně blízko centra a cca 15min od hl. nádraží šalinou, nebo tramvají, chcete-li :) Točej tam pivo z Poličky, Otakar 11°, což je jedno z mých nejoblíbenějších.

http://www.mersey.cz/

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


14 bře 2019, 08:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
matzz: ja myslim, že to nevadí :)
milhauz: Ta tam napiš.

Ja sem dostala od kamaradk kontakt na majitele Crossu, kterej postnul naší fotku z minulýho pondělka na stránky. Můžu mu klidně napsat, navíc TPEN byl v crossu uz minimálně 2x, ne?
Ale urcite dostanem nejakej den v týdnu a urcite bude chtit domluvit prubeh vecera a nějaky DJs. Staci napsat. Takze potrebuju abyste to nejak odsouhlasili/neodsouhlasili a pripadne nejak aktivne semnou dal komunikovali, protoze se na domlouvani moc necejtim, ale rada to udelam.


14 bře 2019, 13:15
Profil
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
Musime se domluvit uz co vlastne chcem. V madarsku maj rozlouceni 30.3. v Belěehradě dokone dneska... a my furt nic.


14 bře 2019, 13:16
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
No "nějakej den v týdnu" určitě nedávám, u mě přichází v úvahu bohužel jen víkendy (a i to bude možná těžky :) )
a vzhledem k tomu, že to bude večer, tak pak vychází asi jen sobota, protože vyrážet třeba z prahy okolo půlnoci a v pondělí ráno do hokny už v mým věku není uplně med.
Organizovat akci u mě taky nepřichází v úvahu :)
Za mě souhlas klidně s oběma typama akce (jak veřejný, tak soukromý na nějaké chatě). Jestli Brno nebo Praha moc neřeším, klidně dojedu i do Prahy.
Takže za mě: naplánujte, vydejte termín a místo a pokusím se dorazit :)

_________________
I have no words... Fuckin death


14 bře 2019, 13:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
Mě je to úplně jedno jestli Brno nebo Praha. S časem? To mi je taky jedno. Jen nemůžu celý červen a září. Pak samozřejmě v červenci nemůžu kolem data, kdy je Pohoda. Srpen asi na konci nebudu moct, ale to ještě nevím. Kterýkoliv den se můžu trhnou z práce, jen to musím vědět trošku dopředu, ať si na určité joby můžu domluvit záskok.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


15 bře 2019, 15:47
Profil
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2015, 10:40
Příspěvky: 129
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
za mne jedno jeslti brno či praha. Pro mě je důležitý hlavně datum. Přes týden rozhodně ne a víkendy mám co druhý malou doma. Takže já bych se orientoval prvně datumem formou ankety - duben nebo květen - a pka bych se díval kde to bude nejoptimalnější pro všechny. Souhlasím s návrhem: udělat to veřejně pro více lidí - prostě akce pro lidi a příští rok soukromou chatu.


20 bře 2019, 09:19
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
No hele tak nakonec sem to tak nějak vykoumal a vyšlo mi, že bychom klidně dorazili aj do té Prahy :) Takže klidně ten Cross může být. Souhlasim s Roumenem ohledně dnu - víkend by vyhovoval víc. Např. nějaká sobota večer. Že se v pohodě dopravíme tam aj zpět. Dáme teda nějakou tu anketu na datum? Klidně duben nebo květen. Nejsem ani proti to dat v létě. Jen ne v ten čas jak je Pohoda, samozřejmě. Jinak se nám ozval Stocker Rocker, fan z Anglie, co jsme se s ním seznámili na RfP 2018, že by na takovou akci taky rád dorazil. A napadlo mě pozvat aj další. Např. ten Zdravko, z Forumu Karlín 2015 a Fezenu 2018

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


20 bře 2019, 16:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: TPEN - Flinty tribute / Czech Crew retrospektiva
Já osobně nejsem proti se sejít s fans i z jiných koutů.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


20 bře 2019, 20:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz