Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 18 říj 2024, 06:17



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fortuna 
Autor Zpráva
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1461
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
Co se týče mě a Flinty, tak u nás přichází v úvahu jen sraz před koncertem, protože druhý den po koncertě jedeme už strašně brzo domů. Tak kdyžtak tu v krátkosti pisněte, jestli budete odpo v tom Crossu...

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


27 lis 2023, 17:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1135
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
Mildo, já mám v plánu přijít do Crossu kolem 17:30 a pak své kroky směřovat pomalu k hale kole 20:30. A Lukucovi doporučuji striktně ať se taky dostaví!!! :D :D :D

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


27 lis 2023, 17:51
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1461
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
OK, však číslo na sebe máme, tak kdyžtak se spojíme :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


30 lis 2023, 14:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2233
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
Já uvidím jak se tam dostanu, podle toho kdy dorazím do Prahy. Toto jsem zatím ještě neřešil, začnu možná o víkendu
Respektive spíš takhle, plánuju tam dorazit, ale je možny že to bude třeba až v 18h

_________________
I have no words... Fuckin death


01 pro 2023, 14:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2233
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
Jinak historie se nám opakuje!
Kdo si vzpomíná na pražský koncert 2009 a úžasného pořadatele WTF Entertainment, tak prosím LiveNations klesli na stejnou úroveň.
Včera jen spíš tak ze srandy jsem napsal pořadateli jestli budou vzhledem k aktuálnímu počasí dostupné šatny.
Odpověď od info@livenation.cz :
Dobrý den,
bohužel, tato hala nemá žádnou šatnu
S pozdravem,

TEAM LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.
Web: http://www.livenation.cz

Takže já se jal hledat v historii mých e-mailů starou komunikaci ohledně šaten s pořadatelem a budu posílat něco velmi podobného jako tenkrát.

Pokud se někdo připojí, tak pro inspiraci tehdejší komunikace (já byl velmi slušný):

Já:
Dobrý den,
na stránkách Tesla Areny jsem se o koncertu The Prodigy dočetl tuto informaci
bod 8. Úschovna zavazadel není v provozu, šatny nebudou k dispozici.
- rád bych věděl jestli je to myšleno vážně?
To že se nesmí fotit to je celkem normální i když přímo členové skupiny na svých stránkách několikrát přímo vybízeli fanoušky, k pořizování audio/video a foto dokumentace koncertu.
Představte si tuto situaci:
Z Brna jede minimálně 15 fanoušku které přímo znám. Jedou hromadně a vyráží dřív protože mají v plánu společné setkání s ostatními fanoušky ještě před koncertem. Na tomto setkání se samozřejmě fotit bude.
Zde nastává první problém - kam s foťákem v době koncertu když jak tesla arena píše úschovna zavazadel není v provozu?
No a druhý problém:
Bude konec listopadu, většina lidí přijede v zimních bundách... a jak tesla arena píše šatny nebudou k dispozici.
To budou lidi skákat v kotli v zimních bundách??
Rád bych tedy věděl jak to ve skutečnosti bude.

odpověď:
Dobrý den,
Fotit se může, ovšem ne profesionálními fotoaparáty. Šatna otevřena bohužel
nebude, protože jsou všechny zabrány kvůli stánkům s občerstvením, za to my ale
bohužel nemůžeme, stánky mají svého pronajímatele
Bára Vokatá

Já:
To jako návštěvníci opravdu nebudou mít kam odložit zimní bundy?? To si děláte srandu??
Jako v létě bych to pochopil ale tohle... V roce 2006 když byli Prodigy ve veletržním paláci tak bylo v kotli tak 50°C a to by tam lidi měli být v zimních bundách... a následně po koncertu jako totálně zpocení vylezou ven? To hraničí s ublížením na zdraví z nedbalosti... to nemůžete myslet vážně...
a to si ještě jako pořadatel dovolíte napsat na svoje stránky "Jsme PRODIGY naší branže" ?
no tak to opravdu no comment... (no leda že by se slovo prodigy bralo jako výjimečný protože nic tak výjimečného by si normální pořadatel nikdy nedovolil)
Nic proti ale bude tam někdo z "pořadatelů"? protože jestli jo tak být vámi tak hodně rychle zdrhám protože za tohle vás lidi umlátí!
Takovýhle průser jsem na akci takového rozměru teda nečekal...
začínám uvažovat že vrátím lístek a budu se dožadovat vrácení nákladů protože tohle je fakt síla
a já bláhovej se na ten koncert tak těšil...
Opravdu úžasná vizitka pořadatele akce

Takže co zkusíme druhé kolo s šatnama?

_________________
I have no words... Fuckin death


01 pro 2023, 15:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2233
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
jinak ještě dodatečné info, platba za pití případně jídlo na místě pouze v hotovosti
pro mě aktuálně už nepotřebná informace, odemě tam asi neuvidí ani korunu navíc

_________________
I have no words... Fuckin death


01 pro 2023, 17:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1461
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
No já se poseru, je to opět tu :D Když už nostalgie, tak se vším všudy, ne? Uběhlo nějakých 15 let a pořád se nepoučili. Unfuckingbelievable.

EDIT: tak jsem jim, ve vší slušnosti, ale s notnou dávkou asertivity, napsal, ale chtělo by to, aby se zase připojilo co nejvíc lidí.

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


02 pro 2023, 10:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1135
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
Pánové, kde jste psali nebo komu? Hoďte sem link. Na koho se můžu těšit na warm up? Já dorazím v 18:00. Jsem moc rád, že mám lístek na sezení. Bundu si přehodím přes sedačku, ale i tak mám chuť jim napsat. Tohle je fuckt síla.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


02 pro 2023, 16:15
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2233
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
Jo já jim hodil dotaz fakt jen tak z prdele, a možná taky proto, že už nejsem nejmladší :D no a po odpovědi jsem si říkal no to si fakt zas dělají kozy, zase praha :D
psal jsem to i na cz/sk FB skupinu.
emailová adresa: info@livenation.cz
Kufec: i když už jsem starší pán, tak si nedovedu představit na Prodigy sedět, je to asi jako by mi zakázali ze dne na den běhat
kua já už vás neviděl 5let to je šíleny, a většinu z vás ještě víc

_________________
I have no words... Fuckin death


02 pro 2023, 20:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1461
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
My jdeme taky na sezení. Důvody jsem popsal v mým reportu z Brixtonu... Nevím, co by se ještě muselo stát, co by mě přimělo k tomu, abych šel na koncert do kotle. Snad jedině nový album, nebo kdyby začali hrát starý pecky z 90 - 96 éry, anebo snad nějaká zásadní změna tracklistu.

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


04 pro 2023, 10:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2233
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
Tak historie se pravděpodobně opakuje celá :D
právě mi přišla zpráva že šatny budou:
Dobrý den, pane Kučero.
šatny budou. Omlouváme se, běžně nebývají...jsem tady na recepci nová, naše produkce každopádně zařídila...
V přízemí bude jedna větší, v 1. patře dvě malé - omezená kapacita a platba pouze hotově.
The Prodigy | 7. 12. 2023 | Sportovní hala Fortuna
Otevření vchodů: 18:30
Support DJ set: 19:45
The Prodigy: 21:15
*Časy jsou pouze orientační a mohou se měnit.

_________________
I have no words... Fuckin death


05 pro 2023, 15:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1135
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
Lukuči, jsem moc rád, že jsi si našel čas na warm up. Zase jsme mohutně pokecali.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


08 pro 2023, 20:55
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2233
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
jo před koncertem to bylo super... hlavou mi toho několik dnů po akci probíhalo docela dost, co bych sepsal jako "report", ale jsem línej to sepsat a hodně jsem jich zas zapomněl, takže bych musel hodně vzpomínat, z čehož vyplývá že nějakej reálnej report asi neproběhne, tak spíš trochu útržkově.

Už jsem starej, takže po zkušenostech z posledního koncertu (Lucembursko kde mě a Sedla okradli o telefon) jsem se rozhodl pro důkladnou přípravu (z velké části následně zjištěno že částečně zbytečnou).
U měl posledních pár koncertů tradice vzít si nějaky hodně stary ofiko tričko od Prodigy, uříznout rukávy a po koncertu se s ním navždy rozloučit. Tentokrát přišel čas na tričko se 4 nápisama Prodigy z roku 2008.
Doma jsem narazil na malou běžeckou ledvinku, která se vešla i pod kalhoty a do které se akorát vešel telefon v zipovým igelitu... počítal jsem že se na koncertu v kotli zpotím.
Až jsme se dostali s Devilian dopředu, tak jsem nasoukal telefon do ledvinky a sundal řemínek z hodinek a dal jej taky do ledvinky, hodinky samotné do malé kapsičky v džínách.
No na koncertu v kotli dost velkej klid, takže jsem se nezpotil vůbec, je vidět že osazenstvo posluchačů hodně stárne, takže se v předu skoro nemačkalo, natož aby se nějak extrémně pařilo :D

Jsem rád že jsem se zase s hromadou lidí viděl. Za mě určitě super pokec, se spoustou lidí hlavně vzpomínání kdy jsme se vlastně viděli naposled.
Po dlouhé době setkání se starými známými, ty, Radecheck, Misska, Voodoo
Za mě malý velký highlight setkání s Devilian, tenhle človíček mi neskutečně sednul a na koncertě jsem si je tak trochu vzal pod křídla a dotáhl ji dopředu, víceméně jsme spolu pobyli před, v průběhu i po koncertu.
Po koncertě setkání i s Tonym.
Flinthauz aka duo Flinty a Milhauz... tahle dvojka mi trochu začíná připomínat detektiva Columba s paní Columbovou... taky ji nikdo nikdy neviděl :D
Naposledy jsem ty dva potkal tuším v Trutnově :D

Hodnocení koncertu:
Zvuk... to skoro nemá cenu hodnotit, jeden z nejhorších nebo spíš asi úplně nejhorší co jsem zažil. V hodně místech ne že jsem Maximovi skoro nerozuměl, já ho v některých místech vůbec neslyšel.
Nevím jestli to bylo místem, možná trochu taky, ale zvukově tohle byl fakt prostě průser.
Tracky jak šly za sebou si nevybavuju, u některých věcí mi trochu trvalo než jsem je poznal (tuhle tour jsem neměl vůbec naposlouchanou) a celkově jsem novější věci trochu zanedbal, ale hodně na to měl vliv právě příšernej zvuk.
Průběh koncertu mi připadal trochu, že měl moc "hluchých míst". Přišlo mi že skončil track a najednou si tam Liam začal s něčím hrát, jakoby chtěl udělat nějakej link.
Ale bylo to takovy jakoby nevěděl z které do které. Nebylo se nějak čeho chytit, nemastny neslany. A to mívám často linky mezi trackama na koncertě radši než samotny tracky.
Highlight koncertu určitě Firestarter ten se mi hodně líbí, Diesel Power s Knight Riderem je taky povedenej, slušny No Good a Out Of Space a po něm mi přišlo, jakoby si Liam nějak nemohl vzpomenout co chtěl vlastně za hrát než tam narval na konci Mescaline :D

Nějakej magor se rozhodl, že si z hubeňoura jako jsem já udělá odrazovej můstek pro crowdsurfing... nepovedlo se mu to, šel k zemi (i trochu mým přičiněním), jen mi skoro úplně roztrhl levé rameno trička.
Jinej magor se později rozhodl pro to stejné a tentokrát se mu to i povedlo, protože se ze mě dostal na Radka, ten jej snad přes půl minuty držel sám nad hlavou, než se mu jej podařilo přehodit dopředu k sekuriťákům. Ti jej pak zpacifikovali. Radkovi přistálo na tričku trsátko.

Asi bych si to užil mnohem víc kdyby byl dobrej zvuk a kdyby celkově lidi okolo víc pařili. Mám staženy z trubky cely video, budu si to muset pak někdy s odstupem času pustit.

Afterparty v Crossu? Jakože cože? to raději nekomentuju, afterparty by se podle mě měla nést v duchu Prodigy... tohle bylo jen cosi kde hráli elektronickou hudbu, která mi vůbec neseděla-
Bylo tam nesnesitelně narváno... no comment. Takže jsme vylezli ven a trochu se kecalo, potkali jsme tam venku Tonyho, krátkej, ale super pokec. Nakonec jsme se díky Radkovi přesunuli do nějaké hospody, kde probíhal v klidu pokec.
Radek starý dobrák po koncertu prohlásil, že trsátko dá Adamiczovi, jelikož nemohl a on jak vím, tyhle relikvie nějak neprožívá, taky mu patří velký dík po koncertu za taxikařinu.

Asi jeden z koncertů, u kterých si budu pamatovat víc to co se dělo okolo, než samotnej koncert.

_________________
I have no words... Fuckin death


06 led 2024, 21:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1461
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
Lukuc, díky za report, jinak dojdi někdy na Pohodu a tam se určitě uvidíme. Naše trio retro pařanů (já, Flinty a Kufec) si tam pravidelně dává pivní dýchánek :) Koncerty a akce kolem nich jsou pro mě už asi pasé... V Praze 06 to začalo a v Praze 23 to na 95% aj skončilo, kruh se uzavřel :D jak jsem psal už několikrát, jediná věc, co by mě (možná) ještě zlomila, je nový album, nebo kdyby začaly hrát starý pecky. Jinak samozřejmě mluvím za sebe, je taky možný, že mě paní Columbová, jak si ji nazval, ještě překecá :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


08 led 2024, 10:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1135
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: The Prodigy živě v Praze - 7.12.23 @ Sportovní hala Fort
Lukuči, díky za Tvůj vjem. A jak tady zmiňuje Milhauz, přijeď na Pohodu. Já už jezdím na Pohodu kvůli Flinthauzům, protože jinde je fakt nejde zmerčit :D.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


11 led 2024, 20:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz